W ostatnim spotkaniu tegorocznych rozgrywek młodzików (u14m), nasz zespół bardzo wysoko przegrał z liderem rozgrywek – Spójnią Stargard.

Nasz zespół już wcześniej stracił szansę na awans do rozgrywek strefowych. W swoim ostatnim spotkaniu występując w całości zawodnikami z rocznika 2007 i mł. kompletnie nie podjął walki, bardzo wysokok przegrywając 26:162 ( 0:51; 5:47; 11:37; 10:27 ). W naszym zespole nikt nie zanotował dwucyfrowej zdobyczy punktowej ,a najwięcej 7 zdobył Filip Woźniak ( w tym raz za 3 punkty ).

Statystyki ze spotkania ze Spójnią

PGE Spójnia Stargard

2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
00000000

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
1Filip Szymański00020.0001-30
7Mikołaj Łoziński00000000
10Jakub Kozłowski20000114
11Szymon Bujek000003-30
13Andrzej Falęcikowski10120.5002-13
21Oliwier Poterski100003-22
25Przemysław Hryniewicz10010.0002-22
26Mateusz Dąbrowski10470.5713-16
30Krzysztof Gański00140.2502-41
35Maciej Dębicki00120.5003-31
23Filip Woźniak 21000037
 Suma817180.38920-1526

Trener/Asystent trenera: Andrzej Kanigowski

Nasi młodzicy zakończyli tegoroczne rozgrywki w kategorii młodzika (u14m) na 5 przedostatnim miejscu, nie wywalczając awansu do rozgrywek strefowych. Końcowa tabele rozrywek ligi zachodniopomorskiej młodzika wygląda następująco:

młodzicy (u14m)

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
110201001146412734
2101882991602389
3101446631828-197
4101446530802-272
5101337546806-260
6101119523917-394

Nasz zespół w tym sezonie w lidze u14m, występował w większości zawodnikami z rocznika 2007 oraz 2008, dlatego też rywalizacja ze starszymi przeciwnikami, była dla naszych zawodników zdobywaniem doświadczenia na przyszłość.

Komplet wyników naszego zespołu w sezonie 2019/2020

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

Komentarze