Klub Wilki Morskie Szczecin przedstawia ofertę obozu sportowego skierowanego do dziewcząt uczęszczających do klas sportowych pod patronatem Wilków Morskich. Obóz odbędzie się w terminie 26.06 - 5.07 2018r. w Świdwinie. 

Świdwin znajduje się w środkowo-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Miasto położone jest na Wysoczyźnie Łobeskiej, nad rzeką Regą. Wokół Świdwina rozciągają się czyste lasy oraz jeziora. Odległość ze Szczecina to 119km.

Klub Wilki Morskie Szczecin przedstawia ofertę obozu sportowego skierowanego do chłopców z roczników: 2005, 2006 oraz 2007. Obóz odbędzie się w terminie 16-26 sierpnia 2018r. w Zawoi. 

Zawoja to największa pod względem powierzchni wieś w Polsce, posiadająca wybitne walory klimatyczne, krajobrazowe i turystyczne, położona na południu kraju przy granicy ze Słowacją w województwie małopolskim u stóp Babiej Góry (1725 m), w dolinie rzeki Skawica oraz na stokach pasm górskich: Beskidu Żywieckiego i Beskidu Makowskiego. 

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook