Wilki młodziczki u14k Zukowski Gratulujemy młodziczkom U14 trenera Marka Żukowskiego wyjścia z grupy. W związku z tym najbliższy weekend zapowiada się pracowicie i emocjonująco, gdyż dziewczęta rozegrają trzy mecze strefowe. Wszystkich znajomych młodziczek, sympatyków Wilków gorąco zapraszamy do dopingu podczas meczów w Szczecinie.

Pierwszy spotkanie będzie z MKS TĘCZA LESZNO już w piątek o godz.17:30 w hali SDS, przy ul. Wąskiej 16. Kolejny mecz, tym razem z ENEA AZS POZNAŃ, będzie miał miejsce w hali Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Złotowskiej 86 w sobotę o godz. 11:00. W niedzielę zaś młodziczki zagrają z zespołem MUKS POZNAŃ o godz. 11:00 w hali SDS.
Zachęcamy do gorącego dopingu również dla zespołu młodzików U14 trenera Michała Bartnika. W niedzielę o godz. 13:30 w hali SDS, zespół Wilków rozegra swoje przedostatnie spotkanie z Żakiem Koszalin. Stawka spotkania jest bardzo wysoka, ponieważ w przypadku porażki, nasz zespół straci szansę na awans do dalszych rozgrywek strefowych z woj. wielkopolskim
Powodzenia młodziczki i młodzicy!

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook