Zdjęcie ze spotkania Wilki Morskie - MUKS PoznańW miniony weekend Wilczyce U14 rozegrały pierwszą serię rozgrywek strefowych z zespołami z Wielkopolski. Pomimo, iż niektóe nasze zawodniczki były młodsze od swoich przeciwniczek wykazały się niesamowitą wolą walki i walczyły z dużym zaangażowaniem.

Ostatecznie uległy Tęczy Leszno 42:67, ENEI AZS Poznań 90:44 oraz MUKS Poznań 84:43.
Kolejna seria rozgrywek strefowych już 1-3 kwietnia. Z niecierpliwością czekamy na rewanże i kibicujemy Wilczycom w zdobywaniu doświadczenia!

20 marca w hali SDS przy ul. Wąskiej 16 w Szczecinie, odbyło się pierwsze z zaplanowanych dwóch spotkań kończących nasze rozgrywki wojewódzkie w kategorii U14M. Zmierzyliśmy się z Żakiem Koszalin. Najlepszym strzelcem drużyny okazał się Mateusz Moroń, zdobywając aż 21 punktów. Ostatecznie wygraliśmy 60:52. 2 kwietnia gramy w Koszalinie ostateczne spotkanie z Żakiem, które zadecyduje o naszym awansie. Gratulujemy sukcesu i życzmy powodzenia w ostatniej potyczce.

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook