u13mW najbliższy weekend w Szczecinie zagrają dwa nasze zespoły w kategorii U13M. W sobotę w hali w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Chobolańskiej 20, o godz. 10:00 zespół młodzików młodszych trenera Czesława Dasia zmierzy się z Animusem Basketem ze Szczecinka. W niedzielę zaś w hali SDS, przy ul. Wąskiej 16, o godz. 11:00 zespół trenera Pawła Dzierby zagra z Żakiem Koszalin. Poprzednie mecze z tymi przeciwnikami zakończyły się porażkami naszych zespołów, dlatego tym bardziej wszystkich kibiców i sympatyków Wilków serdecznie zapraszamy do gorącego dopingu podczas meczów w Szczecinie.

Prosimy również trzymać kciuki za nasze zespoły na meczach wyjazdowych. Zapowiada się pracowity weekend dla młodziczek trenera Marka Żukowskiego podczas kolejnych rozgrywek strefowych. Już w piątek o godz.17:30 zagrają z Tęczą Leszno, w sobotę o godz. 11:00 z ENEA AZS Poznań oraz w niedzielę o godz. 11:00 z MUKS Poznań.
W sobotę zaś w Koszalinie o godz. 12:30 zespół młodzików Michała Bartnika zmierzy się z Żakiem Koszalin. Stawka spotkania jest bardzo wysoka, ponieważ zwycięstwo zapewnia naszym Wilkom awans do dalszych rozgrywek strefowych z woj. wielkopolskim.

Wszystkim naszym zawodniczkom i zawodnikom życzymy udanych akcji na parkiecie. Powodzenia!

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook