Wilki Zukowski Grom Turowo 66W ostatni weekend dwa nasze zespoły młodzików młodszych U13M zagrały ze zmiennym skutkiem. Zespół Animus Basket ze Szczecinka pokonał niewielką przewagą punktową naszych zawodników z Wilków Morskich SP16 trenera Czesława Dasia (57:63). W niedzielę zaś zespół Wilki Morskie SP35 trenera Pawła Dzierby przerwał złą passę i wygrał z Żakiem Koszalin (66:41).


Dla młodziczek trenera Marka Żukowskiego był to kolejny weekend zdobywania doświadczenia. Niestety zawodniczki uległy wielkopolskim zespołom podczas drugiego etapu rozgrywek strefowych: z Tęczą Leszno (67:30), z ENEA AZS Poznań (76:51) oraz z MUKS Poznań (96:46).
W sobotę zaś na wyjeździe zespół młodzików Michała Bartnika zakończył rozgrywki ligi zachodniopomorskiej wygrywając z Żakiem Koszalin (52:75) i tym samym zapewniając sobie awans do dalszych rozgrywek strefowych z woj. wielkopolskim.
Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w następnych starciach na parkiecie. Dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie oraz gorący doping!

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook