Mistrzostwa Polski kobiet u14Zespół młodziczek ( u14k ) zakończył rozgrywki strefowe z woj. wielkopolskim nie odnosząc w 6 spotkaniach żadnego zwycięstwa zajmując ostatecznie w rozgrywkach 5 miejsce.  Jednak na skutek wycofania się z dalszych rozgrywek zespołu KSKK Koszalin, nasze dziewczęta uzyskały prawo do występu w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski młodziczek ( u14k ).  


We wtorek 5 kwietnia w siedzibie Polskiego Związku Koszykówki odbyło się losowanie grup ćwierćfinałowych rozgrywek u14k. Nasz zespół wylosowany został do grupy II, w której o awans do turniejów półfinałowych zmierzy się z:

  • UKS Siódemka Sopot
  • MOSiR Bochnia
  • UKS Basket Zgorzelec

Turniej ćwierćfinałowy rozegrany zostanie w dniach 22 – 24 kwietnia 2016 r. w Sopocie. Liczymy na udane występy naszych dziewcząt i powalczenie o awans do turnieju półfinałowego.

Udział naszych dziewcząt w rozgrywkach centralnych PZKosz, jest pierwszym udziałem po 3 letniej przerwie. Ostatnim sezonem, w którym zespoły naszego klubu grały w rozgrywkach centralnych był seozn 2012/2013, w któym to zespół rocznika 1994 w rozgrywkach juniorów starszych ( u20m ) pod wodzą Pawła Dzierby wywalczył 6 miejsce w Polsce a zespół rocznika 1996 występujący w Mistrzostwach Polski juniorów ( u18m ) prowadzony przez Mirosława Szewczyka dotarł do turnieju półfinalowego.

Skład wszystkich grup ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski kobiet w kategorii młodziczki ( u14k )

GRUPA I GRUPA II GRUPA III GRUPA IV GRUPA V GRUPA VI GRUPA VII GRUPA VIII
KS JAS-FBG Sosnowiec UKS Siódemka Sopot

MUKS

Poznań

MOS Deichmann Ślęza Wrocław MKK Sokołów Podlaski MUKS Bydgoszcz Iskra Konstantynów UKS 51 Lublin MKS Pałac Młodzieży Tarnów
MKS Tęcza Leszno MOSiR Bochnia

KKS Olsztyn

UKS Trójka Żyrardów Enea AZS PWSZ Gorzów Wlkp. MLKS-MOS Rzeszów MUKS Widzew Łódź KKS Tarnowskie Góry
TS Wisła Can-Pack Kraków UKS Basket Zgorzelec

UKS La-Basket Piekary Śląskie

UKS Basket Ósemka Wejherowo Basket Go Przemyśl MUKS Piaseczno Enea AZS Poznań KKS Pro-Basket Kutno
ZKS Stal Stalowa Wola KK Wilki Morskie Szczecin KS Basket 25 Bydgoszcz UKS Żak Nowy Sącz UKS Trops Kartuzy UKS SP 27 Katowice UKS Huragan Wołomin MKS Basket Chrobry Głogów

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook