u13m sellGratulujemy młodzikom U14M trenera Michała Bartnika wyjścia z grupy i tym samym rozpoczęcia w najbliższy weekend rozgrywek strefowych z woj. wielkopolskim. Już w piątek o godz. 17:00 nasze Wilki zagrają z Pyrą Poznań, w sobotę o 11:00 z UKS Kasprowiczanką z Ostrowa Wielkopolskiego i w niedzielę o 11:00 z ZS Wielichowo.

 

Na wyjeździe zagra również zespół trenera Adama Sella. W niedzielę o godz. 11:00 w hali MOSIR w Kołobrzegu młodzicy młodsi zmierzą się z Kotwicą 50 Kołobrzeg. Jak do tej pory chłopcy wygrywali wszystkie spotkania, także liczymy, że i tym razem mecz zakończy się dla nich zwycięsko.

Kolejne dwa spotkania w najbliższy weekend rozegrają się pomiędzy trzema naszymi zespołami w kategorii młodzików młodszych U13M. W sobotę w hali SP 16 przy ul. Chobolańskiej 20, o godz. 10:00 zagrają Wilki Morskie SP16 trenera Czesława Dasia oraz Wilki Morskie trenera Adama Sella. W niedzielę zaś w hali SP 35, przy ul. Świętoborzyców 40 o godz. 11:00 zagrają zespoły Wilki Morskie SP 16 trenera Czesława Dasia i Wilki Morskie SP 35 trenera Pawła Dzierby.

W najbliższą sobotę również w hali sportowej SP 35 odbędzie się I turniej Mistrzostw Województwa w kategorii młodziczek młodszych U13K. W tym turnieju nasz klub reprezentować będą zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 35 pod wodzą trenera Pawła Dzierby. Terminarz meczów przedstawia się następująco:
1. godz. 10.00 Kusy SP 16 Szczecin – Wilki Morskie SP 35 Szczecin
2. godz. 11.10 Grom Turowo – Wilki Morskie SP 35 Szczecin
3. godz. 12.20 Kusy SP 16 Szczecin – Grom Turowo

Zachęcamy wszystkich sympatyków koszykówki do kibicowania Wilkom a naszym młodzikom oraz młodzikom młodszym życzymy powodzenia na parkiecie.

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook