GMS mKlub Koszykówki Wilki Morskie oraz Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego przy ul. Mazurskiej 40, serdecznie zapraszają wszystkich chętnych chłopców i dziewczęta z klas szóstych do kontynuowania nauki w gimnazjum, które daje możliwość rozwijania pasji, jaką jest koszykówka.

Obecnie w Centrum Mistrzostwa Sportowego funkcjonuje klasa I o profilu koszykówki, do któej uczęszczają dziewczęta i chłopcy naszego klubu.

Więcej informacjo o naborze można uzyskać bezpośrednio na stronie szkolnej pod adresem http://cmsmazurska.pl lub telefonicznie w sekretariacie szkoły pod nr tel. 91 488 52 88

Serdecznie zapraszamy!

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook