2003 vs KolobrzegW ostatnią sobotę podczas I turnieju Mistrzostw Województwa w kategorii młodziczek młodszych U13K zawodniczki Wilki Morskie SP35 Szczecin trenera Pawła Dzierby zagrały ze zmiennym skutkiem. W pierwszym meczu pokonały 16:33 zespół Kusego SP 16 Szczecin. W drugim sobotnim meczu z Gromem Turowo, Wilczyce młodsze uległy przeciwniczkom niewielką przewagą punktową, kończąc spotkanie z wynikiem 38:36.

Wśród zespołów U13M w ostatni weekend najlepiej zagrał zespół Wilków Morskich trenera Adama Sella, który w sobotę wygrał 38:100 z klubowymi kolegami z zespołu Wilki Morskie SP16 trenera Czesława Dasia a w niedzielę na wyjeździe pokonał 25:83 Kotwicę 50 Kołobrzeg. Zaś młodziczki młodsze trenera Czesława Dasia pokonały w niedzielę 43:59 klubowych kolegów z zespołu Wilki Morskie SP35 trenera Pawła Dzierby.

W miniony weekend młodzicy U14 trenera Michała Bartnika rozegrali pierwszą serię rozgrywek strefowych z zespołami z woj. wielkopolskiego. Niestety nie udało się Wilkom wygrać żadnego spotkania i tak, jak w przypadku młodziczek i dla młodzików były to kolejne lekcje doświadczenia.

Wyniki meczów przedstawiają się następująco: z Pyrą Poznań 85:53, z UKS Kasprowiczanką z Ostrowa Wielkopolskiego 77:53, z ZS Wielichowo 75:47.

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim naszym drużynom życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach.

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook