2002 vs Spojnia

W najbliższy weekend 15-17.04 br., na basketowych parkietach zagrają młodziki trenera Michała Bartnika. Przed naszymi Wilkami kolejne zmagania w drugiej rundzie rozgrywek strefowych z woj. wielkopolskim. Wszystkie trzy mecze odbędą się w hali SDS przy ul. Wąskiej 16. Młodzicy zagrają: z MKK Pyrą Poznań - w piątek o godz. 13:00, z UKS Kasprowiczanką Ostów Wielkopolski w sobotę o godz. 11:00 a ostatnie spotkanie z ZS Wielichowo odbędzie się w niedzielę o godz. 11:00.

W sobotę młodziczki młodsze trenera Pawła Dzierby wezmą udział w kolejnym turnieju rozgrywek ligowych, który odbędzie się w hali sportowej w Gimnazjum nr 22 przy ul. Kusocińskiego 3 . Zawodniczki z zespołu Wilki Morskie SP 35 Szczecin rozegrają dwa spotkania: o godz. 10:00 z KSKK II Koszalin a o godz. 13:30 z KSKK I Koszalin.

W niedzielę dwa nasze zespoły zagrają w I turnieju rozgrywek ligowych żaczków chłopców, który odbędzie się w Stargardzie w sali Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Limanowskiego 7. Jako pierwsi o godz. 10:00 zagrają Wilki Morskie SP 16 Szczecin trenera Czesława Dasia z MOS Spójnią Stargard. Zaś o godz. 14:40 Wilki Morskie SP 35 Szczecin trenera Pawła Dzierby zagrają z SP Resko.

Życzymy zespołowi młodzików, aby tym razem los im sprzyjał i trzymamy kciuki za celne rzuty. Wszystkim naszym młodym zawodniczkom i zawodnikom życzymy udanych akcji na parkiecie. Wszystkich sympatyków Wilków oraz zwolenników koszykówki serdecznie zapraszamy do gorącego dopingu podczas meczów.
Powodzenia Wilki!

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook