wilki zakDla młodzików trenera Michała Bartnika był to kolejny weekend zdobywania doświadczenia. Niestety zawodnicy ulegli wielkopolskim zespołom podczas drugiego etapu rozgrywek strefowych U14M: z MKK Pyrą Poznań – 46:107, z UKS Kasprowiczanką Ostów Wielkopolski – 55:64, z ZS Wielichowo – 63:73.
W sobotę młodziczki młodsze trenera Pawła Dzierby wzięły udział w kolejnym turnieju rozgrywek ligowych. Wspaniale pokonały zespół KSKK II Koszalin z wynikiem 68:2, jednak uległy 28:59 zawodniczkom z zespołu KSKK I Koszalin.

W niedzielnym I turnieju rozgrywek ligowych w kategorii żaczków chłopców oba nasze zespoły mogą pochwalić się sukcesem. Zespół żaczków trenera Czesława Dasia pokonał MOS Spójnię Stargard znaczącą przewagą punktową osiągając wynik 9:68. Zespół trenera Pawła Dzierby mecz z SP Resko zakończył z miażdżącą przewagą punktów 138:2.
Kibicom dziękujemy za doping. Gratulujemy zwycięzcom!

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook