Wilki Zukowski Grom Turowo 5W dniach 22 – 24 kwietnia 2016 r. w Sopocie odbędzie się Turniej ćwierćfinałowy rozgrywek U14K z udziałem naszych wilczyc trenera Marka Żukowskiego. W drodze losowania nasz zespół młodziczek trafił do drugiej grupy i w najbliższy weekend będzie walczył z drużynami: UKS Siódemka Sopot, MOSiR Bochnia, UKS Basket Zgorzelec. Liczymy na udane występy naszych dziewcząt i powalczenie o awans do turnieju półfinałowego.

W sobotę 23 kwietnia w sali SP16 przy ul. Chobolańskiej 20 w Szczecinie, będzie miał miejsce I turniej rozgrywek w kategorii żaczki dziewczęta U12K rocznika 2004.

W turnieju tym weźmie udział zespół Wilki Morskie SP 35 Szczecin trenera Anny Ciapińskiej-Koszal. Dziewczęta rozegrają w tym dniu dwa mecze: o godz. 10:00 z zespołem Kusy SP 16 I Szczecin oraz o godz. 12:20 z zespołem Kusy SP 16 II Szczecin.

Trzymamy kciuki za nasze zawodniczki. Życzymy sukcesów w rozgrywkach. Powodzenia!

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook