u14kNiestety i tym razem nasze wilczyce trenera Marka Żukowskiego nie miały szczęścia. W Turnieju ćwierćfinałowym rozgrywek U14K, który odbył się w miniony weekend w Sopocie, wszystkie trzy mecze zakończyły się z niekorzystnym dla naszych zawodniczek wynikiem: z Siódemką Sopot - 37:90, z Basketem Zgorzelec - 54:32 i z MOSiR Bochnią 31:47.

Żaczki dziewczęta Wilki Morskie SP 35 Szczecin trenera Anny Ciapińskiej-Koszal poradziły sobie za to ze zmiennym skutkiem podczas sobotniego I turnieju rozgrywek w kategorii U12K rocznika 2004. Pierwszy mecz z zespołem Kusy SP 16 I Szczecin niestety przegrały 73:20. Drugi mecz w tym dniu z zespołem Kusy SP 16 II Szczecin, dziewczęta za to wygrały z wynikiem 21:60.

Żaczki dziewczęta Wilki Morskie SP 56 Szczecin trenera Adriana Lichta, które również zagrały w tym turnieju uległy na parkiecie zespołowi Kusy SP 16 I Szczecin kończąc mecz dużą różnicą punktową 92:12.

W zeszłym tygodniu we wtorek miał miejsce zaległy mecz w kategorii U12M pomiędzy Wilkami Morskimi SP 16 Szczecin trenera Czesława Dasia a Wilkami Morskimi SP 56 Szczecin trenera Pauliny Gajdosz. Żaczki z SP 16 pokonały zespół z SP 56 dużą przewagą punktów 140:6.

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim naszym zespołom życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach.

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook