u13K Dzierba 2016u 13 Sell 2016 W sobotę ostatnie mecze w sezonie rozegrał zespół młodziczek młodszych U13 Wilki Morskie SP35 prowadzony przez Pawła Dzierbę.

Nasze zawodniczki zajęły drugie miejsce w lidze zachodniopomorskiej młodzika młodszego ulegając tylko zespołowi KSKK Koszalin. Gratulujemy sukcesu!

Mimo przegranej w niedzielnym meczu z Basketem Koszalin zespół U13 Adama Sella wygrał Ligę Zachodniopomorską Młodzika Młodszego. O końcowej wygranej zadecydował korzystniejszy bilans małych punktów. Gratulujemy sukcesu naszej drużynie! Zespół Wilki Morskie SP16 zajął 5 miejsce a Wilki Morskie SP35 - miejsce 7.

W finałową rozgrywkę wkraczają spotkania Żaczków U12. W kategorii chłopców do finału awansowały z grupy B zespoły: Basketu Koszalin i Żaka SP17 Koszalin oraz z grupy A: drużyny Wilków Morskich SP35 i SP16.

W turnieju półfinałowym rozegranym w SP35 drużyna gospodarzy pokonała zespół Wilków Morskich SP16 - 44:25.

Turniej finałowy Żaczków chłopców zaplanowano na 5 czerwca w Szczecinie.

Do turnieju finałowego Żaczków w kategorii dziewcząt z grupy A awansowały zespoły: Kusy SP 16 I Szczecin i Wilki Morskie SP 56 Szczecin. Do turnieju finałowego z grupy B awansowały zespoły: KSKK I Koszalin i Grom Turowo.

Turniej finałowy Żaczków dziewcząt odbędzie się w dniu 11 czerwca w Koszalinie.

Jeszcze raz wszystkim drużynom gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych!