Barbara SzymoniakWydział Sportowy Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Koszykówki ogłosił powołania dla zawodniczek które objęte będą szkoleniem w ramach kadry województwa zachodniopomorskiego w kategorii młodziczlo ( KWM ) w 2016 roku.


Miło nam poinformować iż trzy nasze zawodncizki z zespołu grającego w tym roku w rozgrywkach młodziczki oraz młodziczki młodszej, prowadzonego przez Pawła Dzierbe, zostało powołanych do kadry wojewódzkiej. Są to:
Barbara Szymoniak
Laura Boniewska
Amelia Walczak

Najbliższą akcją, w której wezmą udział nasze dziewczęta, jest Ogólnopolski Turniej w Bydgoszczy, któy rozgrywany bedzie w dniach 3 - 5 czerwca 2016r.


Nasze zawodniczki w 2016 roku będą brały udział w zgrupowaniach, konsultacjach oraz turniejach towarzyskich. Pod koniec roku kadra woj. zachodniopomorskiego będzie brała udział w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook