technicalZakończyły się rozgrywki Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w kategorii żaczków dziewcząt i młodziczek młodszych. 

W kategorii młodziczek młodszych obowiązywał system rozgrywek: zespoły rozgrywały mecz i rewanż w ramach 4 turniejów. Dziewczęta z zespołu Wilki Morskie SP 35 Szczecin pod wodzą trenera Pawła Dzierby wygrywając pięć z ośmiu spotkań zapewniły sobie 2 miejsce w województwie, ustępując niepokonanemu zespół KSKK II Koszalin, który wygrał wszystkie mecze.

Tabela końcowa Mistrzostw Województwa - młodziczki młodsze:

1. KSKK I Koszalin
2. Wilki Morskie SP 35 Szczecin
3. Grom Turowo
4. Kusy SP 16 Szczecin
5. KSKK II Koszalin

W kategorii żaczków, podopieczne trenera Adriana Lichta z zespołu Wilki Morskie SP 56 Szczecin ostatecznie zajęły 3 miejsce. Do turnieju finałowego z grupy A awansowały zespoły Kusy SP 16 I Szczecin i Wilki Morskie SP 56 Szczecin a z grupy B zespoły KSKK I Koszalin i Grom Turowo.

Wyniki finału przedstawiają się następująco:

KSKK I Koszalin – Wilki Morskie SP 56 Szczecin 73:23
Kusy SP 16 I Szczecin – Grom Turowo 90:06
o 3 miejsce Wilki Morskie SP 56 Szczecin – Grom Turowo 56:19
o 1 miejsce KSKK I Koszalin – Kusy SP 16 I Szczecin 46:41

Tabela końcowa Mistrzostw Województwa - żaczki dziewczęta:

1. KSKK I Koszalin Wilki
2. Kusy SP 16 I Szczecin
3. Wilki Morskie SP 56 Szczecin
4. Grom Turowo

Wszystkim naszym zawodniczkom oraz ich trenerom serdecznie gratulujemy sukcesów.

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

N, 22. Kwi. 2018 11:00
KSKK II Koszalin
KSKK II
Wilki Morskie SP 56 Szczecin
Wilki Morskie SP56
-:-

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook