Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na uprawianie koszykówki  Wilki Morskie uruchamiają sekcję koszykówki dla chłopców w Gryfinie. Mając na uwadze iż dojazd na treningi do Szczecina  dla dzieci ze szkół podstawowych jest rzeczą wręcz niemożliwą, zdecydowaliśmy się umożliwić trening koszykówki w mniejszych ośrodkach po za Szczecinem dla najmłodszych adeptów.

 

 

W Gryfinie,zainteresowanie koszykówką zawsze było bardzo wysokie i wielu zawodników z tego miasta w wieku późniejszym grało lub gra z sukcesami na wyższym poziomie Do najsławniejszych gryfinian, grających na poziomie seniorskim należy wymienić:

  • Justyna Żurowska – Cegielska, obecna zawodniczka ekstraklasowego Artego Bydgoszcz oraz wielokrotna reprezentantka Polski,
  • Marcin Kowalski – gający z powodzeniem w barwach AZS Radex Szczecin czy naszego klubu, kiedy występował w II lidze,
  • Essaid Salim Hamdaoui – wychowanek naszego klubu, grający obecnie o awans do II ligi w barwach współp racującego z nami Ogniwa Szczecin,
    i wielu innych, którzy zasilali szeregi lig amatorskich ze Szczecina, Gryfina, Goleniowa i Stargardu

 

Wszystkich chętnych chłopców z Gryfina oraz okolic z rocznika 2005 i młodszych zapraszamy na treningi na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Łużyckiej 22. Treningi odbywają się:

  • w  poniedziałki w godz. 15:30 - 16:30
  • środy w godz. 15:30 - 16:30

Trenerem zespołu jest czynnie grający wychowanek Wilków - Essaid Salim Hamdaoui, który serdecznie zaprasza wszystkich młodych adeptów na treningi.

 

Uczestnikom zajęć oprócz regularnego udziału w treningach, gwarantujemy również udział w rozgrywkach towarzyskich oraz ligowych,  udział w turniejach ogólnopolskich, oraz międzynarodowych oraz udział w obozach sportowych oraz wymainach młodzieży, któe organizuje nasz klub.

 

Pierwsze zajęcia już w poniedziałek 16 kwietnia - serdecznie zapraszamy

Więcej informacji można uzyskac u trenera pod nr telefonu 533 274 771 lub mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook