W rozegranych spotkaniach I rundy rozgrywek strefowych z województwem wielkopolskim nasi młodzicy odnieśli jedno zwycięstwo i dwie porażki.

W pierwszym spotkaniu rozegranym w piątek 6 kwietnia nasi młodzicy pewnie pokonali ekipę Pyry Poznań 103:42 ( 33:9; 18:9; 28:10; 24:14 ). Dominacja naszego zespołu widoczna była od pierwszych minut. Po pierwszej połowie wynik brzmiał 51:18 i pewne było iż ten mecz zakończy się zwycięstwem Wilków. W naszym zespole najlepiej punktowali: Nikodem Kaniecki 32 punkty ( 6x3 pkt ) oraz Aleksander Dębicz 17 punktów.

W sobotnim spotkaniu nasz zespół spotkał się z najlepszym zespołem z wielkopolski – BC Sieraków. Wynik przez długi czas oscylował wokół remisu, i tak też zakończyła się pierwsza połowa. Jednak po przerwie przeciwnikom udało się odskoczyć na 10 punktów, i nie oddali tej przewagi już do końca spotkania. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 53:65 ( 13:11; 13:15; 11:21; 16:18 ) dla przyjezdnych. Najlepiej punktującymi zawodnikami w naszej ekipie byli Jakub Stupnicki 15 punktów( 1x3 ), oraz Igor Drozdowski 13 punktów ( 1x3 )

W niedzielnym, ostatnim spotkaniu pierwszej rundy nasi młodzicy podejmowali Obrę Kościan – drugi zespół w rozgrywkach wielkopolski. Mimo iż nasi zawodnicy rozpoczęli to spotkanie w bardzo dobrym stylu osiągając przewagę nawet 16 punktów, to goście potrafili do przerwy odrobić część strat a w 3 kwarcie zanotowali run 15:0, co pozwoliło im na osiągnięcie bezpiecznej przewagi, którą utrzymali już do końca. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 60:67 ( 20:8 18:25; 12:22; 10:12 ). W Wilkach najlepiej punktowali Jakub Stupnicki 19 punktów ( 1x3 ) oraz Igor Drozdowski 17 punktów ( 2x3 ).

Spotkania rewanżowe odbędą się już od piątku 13 kwietnia a gospodarzami tych spotkań będą drużyny z wielkopolski.
Liczymy na udane występy naszego zespołu i zrewanżowanie się przeciwnikom za nikłe porażki w Szczecinie.

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).