Juniorzy starsi, po emocjonującej końcówce ulegli ekipie Pyry Szkoły Gortata Poznań 69:75 ( 12:21; 21:12; 20:25; 16:17 ). Pomimo fatalnej pierwszej kwarty przegranej 12:21, nasi zawodnicy potrafili odrobić straty już przed przerwą i do ostatnich minut toczyli wyrównaną walkę z poznańskim zespołem. W końcówce większym doświadczeniem wykazali się przyjezdni rozstrzygając spotkanie na swoją korzyść.

W naszej kipie najlepiej punktowali: Michał Grzeszak 18 pkt oraz Aleksander Wiśniewski 14 pkt ( 3x za 3 punkty )

00000000

Rozgrywki juniorów starszych powoli dobiegają do końca. Naszym zawodnikom do rozegrania pozostały 3 spotkania. Najbliższe już w środę 27 listopada, kiedy to nasza ekipa uda się do Stargardu na spotkanie z liderem tegorocznych zmagań juniorów starszych (u20m) – ekipą Spójni.