W przedostatnim spotkaniu rozgrywek wojewódzkich, nasi kadeci pokonują ekipę Kotwicy 50 Kołobrzeg

Było to zaległe spotkanie z 11 kolejki rozgrywek ligi kadetów (u16m – gr. A ). Po zaciętym spotkaniu, Wilki prowadzone przez Czesława Dasia, pokonją ekipę z Kołobrzegu 75:68 ( 21:19; 10:14; 27:17; 17:18 ). Dla Wików najwięcej punktów zdobyli Aleksander Dębicz, Michał Chmurzewski, Igor Drozdowski oraz Jakub Sucharski, którzy zdobyli po 14 punktów.

Statystyki z środowego spotkania:

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
0Aleksander Dębicz6-221.0003-1114
1Michał Chmurzewski51111.0002514
3Oskar Boryczko----0-00
7Kamil Borzuchowski21030.0002-27
8Igor Drozdowski5-480.5003-1614
9Igor Sieradzki1-680.7503-128
9Krzysztof Nosal2-0004-64
11Jakub Sucharski 6-221.0002-1014
 Suma27215240.625191675

Energa Kotwica 50 Kołobrzeg

2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
00000000

Naszym kadetom do rozegrania pozostało ostatnie spotkanie ze Spójnią Stargard które rozegrane zostanie w najbliższą sobotę 29 lutego. Bez względu na wynik sobotniego spotkania, nasza ekipa ma zapewniony już udział w rozrywach strefowych.

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

Komentarze