logo szczWspólna inicjatywa 7 partnerów z całej Europy, na szczecińskiej arenie od stycznia 2017 roku koordynowana jest przez Klub Koszykówki „Wilki Morskie.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, Słowenia, Polska, Portugalia, Włochy, Węgry oraz Bułgaria działają wspólnie na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego poprzez popularyzację wolontariatu wśród osób poniżej 30 roku życia.

W trakcie realizacji projektu zostaną wykształceni Ambasadorzy rozwoju sportu wśród młodzieży, którzy dzięki wypracowanym narzędziom będą aktywnie przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu członków mniejszości ukraińskiej, popularyzując jednocześnie sport i kulturę fizyczną wśród jej szeregów.

Dzięki sposobności podróży (wizyty studyjne, szkolenia, konferencje), kooperacji z partnerami z całej Europy oraz zastosowaniu innowacyjnych technologii mobilnych, polscy Ambasadorzy i ich Mentorzy będą mieli możliwość samorozwoju i poznana fundamentalnych zasad społeczeństwa obywatelskiego, przez co staną się swoistymi liderami szczecińskiej aktywizacji sportowej. Skorzystają na tym uczestnicy projektu, którzy dzięki animacjom będą mogli wziąć udział w różnego rodzaju aktywnościach fizycznych koordynowanych przez Ambasadorów. Pierwsze efekty ich działań będzie można zaobserwować już jesienią.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia bieżących aktualności projektowych na naszej stronie www oraz Facebooku.

ysda logo

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook