ysda logoMasz poniżej 30 roku życia? Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym? Interesujesz się sportem i posiadasz umiejętności koordynatorskie? Jeżeli choć na dwa pytania odpowiedziałaś/eś twierdząco, zapraszamy Cię do zostania AMBASADOREM projektu „Youth Sport Development Ambassadors”.

Kilka słów o projekcie:
Uczestnictwo w nim jest znakomitą okazją do rozwoju swoich umiejętności oraz rozwoju sportu za pomocą innowacyjnych sposobów angażowania swoich grup rówieśniczych. Kluczowym innowacyjnym aspektem programu jest fakt, że Ambasadorzy będą rozwijać się realizując projekt od etapu planowania do wdrożenia. Będą uczyli się odpowiedzialności od początku projektu prowadząc szkolenia dla swoich kolegów. W ramach działań będziemy zachęcać do dzielenia się doświadczeniami i komunikowania się za pośrednictwem technologii mobilnych. Zamiast patrząc negatywnie na korzystanie z telefonu komórkowego przez dzisiejszą młodzież, będziemy aktywnie zachęcać młodych Szczecinian do dzielenia się pomysłami i inicjatywami z zakresu sportu oraz wolontariatu bezpośrednio za pomocą autorskiej aplikacji mobilnej. Aplikacja ta będzie używana, jako otwarta bezpłatna platforma edukacyjna, będzie sprzyjać wykorzystywaniu informacji i technologii komunikacyjnych - ICT w połączeniu ze sportem i aktywnością fizyczną przez młodych ludzi prawie w całej Europie.

Dzięki licznym wyjazdom i panelom dyskusyjnym projekt będzie świetną okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy na znacznie szerszą skalę niż tylko w kraju. Partnerzy projektowi z całej Europy zapewnią szereg różnorodnych doświadczeń kulturalnych oraz możliwość wymiany doświadczeń bezpośrednio poprzez aplikację mobilną, a także platformę internetową, która będzie miała wielojęzyczny charakter.

Do zadań Ambasadorów będzie należała reprezentacja klubu na wyjazdowym międzynarodowym szkoleniu wyjazdowych międzynarodowych wizytach studyjnych, podczas wizyt partnerów projektu w Polsce oraz aktywne uczestnictwo w tworzeniu aplikacji mobilnej.
Ambasadorzy będą także organizatorami oraz aktywnymi uczestnikami pilotażowego szkolenia (w okresie dziesięciu tygodni) angażującego młodych ludzi ze Szczecina, głównie z mniejszości etnicznych i emigrantów, w celu popularyzacji społeczeństwa obywatelskiego, rozwoju kultury fizycznej i sportu oraz rozwoju wolontariatu.

Postaw na swój rozwój, zdobądź unikatowe doświadczenie, nie czekaj - przyłącz się do nas!
Zgłoś swoją aplikację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i przekonaj nas, iż będziesz najlepszym Ambasadorem szczecińskiego sportu!
Na zgłoszenia czekamy do 28.07.2017 r.
Masz pytania? Napisz, a z chęcią rozwiejemy każde Twoje wątpliwości.
Jeżeli nie masz ukończonego 18 roku życia, zgłoś się do nas wraz ze swoim rodzicem/opiekunem prawnym.

logo szcz

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook