Klub Koszykówki „Wilki Morskie” poszukuje wolontariuszy do międzynarodowego projektu „Youth Sport Development Ambassadors”.

Zostań MENTOREM, „opiekunem” dla Ambasadora sportu, jego swoistym przewodnikiem i patronem.

Do zadań Mentora będzie należało opieka, mentoring podczas zagranicznych wyjazdów (nie wszyscy Ambasadorzy to osoby pełnoletnie). Służenie wiedzą i doświadczeniem w organizacji szkoleń pilotażowych, pomoc w organizacji wizyty studyjnej w Szczecinie. Na każdym etapie współpracy dzielić się będą z Ambasadorami swoimi praktycznymi umiejętnościami w zakresie wolontariatu oraz szerzenia idei społeczeństwa obywatelskiego. Tam gdzie pojawi się Ambasador będzie z nim jego Mentor. W ramach projektu wezmą udział w wyjazdowych międzynarodowych wizytach studyjnych u partnerów zagranicznych projektu, jak również będą gospodarzami wizyty studyjnej w Szczecinie.

Postaw na swój rozwój, zdobądź unikatowe doświadczenie, nie czekaj - przyłącz się do nas!

Zgłoś swoją aplikację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i przekonaj nas, iż będziesz najlepszym Mentorem dla Ambasadora szczecińskiego sportu!

Na zgłoszenia czekamy do 28.07.2017 r.

Masz pytania? Napisz, a z chęcią rozwiejemy każde Twoje wątpliwości.

ysda logologo szcz

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Najbliższe spotkania

Hala: SP 16 So, 28. Kwi. 2018 10:00
Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie
King BC II Szczecin
King BC II
-:-

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook