Wilki Morskie Szczecin — Pyra Szkoła Gortata Poznań

juniorzy (u18m) - strefa 29 lutego 2020 - 13:00
SDS

Wyniki

Drużyna1234WynikWynik
Wilki Morskie Szczecin30261926101Wygrana
Pyra Szkoła Gortata Poznań1313191661Przegrana

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
29 lutego 2020 13:00 juniorzy (u18m) - strefa 2019/2020 2

Venue

SDS

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
4Jakub Koralewski21000217
5Dawid Adamski220001310
6Maksym Gerszkow10000102
7Szymon Białek01000103
8Maksym Kołodziej520002516
9Mikołaj Rafa320000512
10Mateusz Moroń320005012
11Kamil Borzuchowski100002-12
12Aleksander Wiśniewski12111.000319
14Jakub Sucharski500004110
15Wiktor Paczkowski 70460.6672718
 Suma3012570.7142322101

Trener: Adam Sell

Pyra Szkoła Gortata Poznań

2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
00000000