Już od piątku 10 września nasz klub po raz 14 będzie organizatorem międzynarodowego turnieju koszykówki dziewcząt i chłopców p.n. „Niebuszewo Cup 2021”

W obecnej edycji pomimo trwającej pandemii w naszym turnieju wezmą udział nasze zaprzyjaźnione zespoły z Berlina oraz Grodna. Tegoroczna edycja rozegrana zostanie w kategoriach wiekowych:

  • dziewczęta rocznik 2008
  • dziewczęta rocznik 2010
  • chłopcy rocznik 2007
  • chłopcy rocznik 2009

Wszystkie spotkania rozegrane zostaną na hali sportowej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego (ZUT), przy ul. Tenisowej 33. Pierwsze spotkania rozegrane zostaną w piątek 10 września już od godziny 10:00. Uroczyste zakończenie turnieju zaplanowane jest na niedzielę 12 września na godz. 14:45.

Nasz klub planuje relacje video na serwisie Youtube pod tym adresem ze wszystkich spotkań tegorocznej edycji turnieju.

Terminarze poszczególnych kategorii:

Dziewczęta rocznik 2008 i mł.
piątek 10 września 2021r.
10:00 (sektor B) Prinamienie Grodno – City Basket Berlin
12:40 (sektor C) Arka Gdynia – Wilki Morskie Szczecin
14:00 (sektor C) Kusy Szczecin – KSKK Koszalin
16:40 (sektor B) Prinamienie Grodno – Kusy Szczecin
18:00 (sektor C) Arka Gdynia – KSKK Koszalin
19:20 (sektor C ) Wilki Morskie Szczecin – City Basket Berlin
sobota 11 września 2021r.
08:30 (sektor A) Kusy Szczecin – City Basket Berlin
08:30 (sektor C) Prinamienie Grodno – Arka Gdynia
11:30 (sektor C) Wilki Morskie Szczecin – KSKK Koszalin
14:30 (sektor B) Kusy Szczecin – Arka Gdynia
14:30 (sektor A) Prinamienie Grodno – Wilki Morskie Szczecin
16:00 (sektor A) KSKK Koszalin – City Basket Berlin
niedziela 12 września 2021r.
08:30 (sektor B) Prinamienie Grodno – KSKK Koszalin
10:00 (sektor C) Arka Gdynia – City Basket Berlin
13:00 (sektor C) Kusy Szczecin – Wilki Morskie Szczecin

Dziewczęta rocznik 2010 i mł.
piątek 10 września 2021r.
10:00 (sektor C) PGE Spójnia Stargard – Wilki Morskie Szczecin
11:20 (sektor C) Prinamienie Grodno – City Basket Berlin
12:40 (sektor B) Kusy Szczecin – KSKK Koszalin
15:20 (sektor C) Prinamienie Grodno – PGE Spójnia Stargard
16:40 (sektor C) Kusy Szczecin – Wilki Morskie Szczecin
16:40 (sektor A) KSKK Koszalin – City Basket Berlin
sobota 11 września 2021r.
10:00 (sektor B) PGE Spójnia Stargard – City Basket Berlin
10:00 (sektor C) Prinamienie Grodno – Kusy Szczecin
13:00 (sektor B) KSKK Koszalin – Wilki Morskie Szczecin
14:30 (sektor C) PGE Spójnia – Stargard Kusy Szczecin
17:30 (sektor B) Prinamienie Grodno – KSKK Koszalin
17:30 (sektor C) Wilki Morskie Szczecin – City Basket Berlin
niedziela 12 września 2021r.
08:30 (sektor C) Prinamienie Grodno – Wilki Morskie Szczecin
10:00 (sektor A) Kusy Szczecin – City Basket Berlin
11:30 (sektor B) PGE Spójnia Stargard – KSKK Koszalin

Chłopcy rocznik 2007 i mł.
piątek 10 września 2021r.
10:00 (sektor A) Prinamienie Grodno – DBV Charlotenburg
11:20 (sektor B) Wilki Morskie Szczecin – PGE Spójnia Stargard
14:00 (sektor A) Basket Junior Poznań – Zastal Fatto Zielona Góra
15:20 (sektor A) Prinamienie Grodno – PGE Spójnia Stargard
18:00 (sektor B) Basket Junior Poznań – DBV Charlotenburg
19:20 (sektor A) Wilki Morskie Szczecin – Zastal Fatto Zielona Góra
sobota 11 września 2021r.
08:30 (sektor B) Wilki Morskie Szczecin – DBV Charlotenburg
11:30 (sektor A) Prinamienie Grodno – Basket Junior Poznań
13:00 (sektor A) Zastal Fatto Zielona Góra – PGE Spójnia Stargard
16:00 (sektor C) PGE Spójnia Stargard – DBV Charlotenburg
17:30 (sektor A) Basket Junior Poznań – Wilki Morskie Szczecin
19:00 (sektor A) Prinamienie Grodno – Zastal Fatto Zielona Góra
niedziela 12 września 2021r.
08:30 (sektor A) Zastal Fatto Zielona Góra – DBV Charlotenburg
11:30 (sektor A) Basket Junior Poznań – PGE Spójnia Stargard
13:00 (sektor A) Prinamienie Grodno – Wilki Morskie Szczecin

Chłopcy rocznik 2009 i mł.
piątek 10 września 2021r.
11:20 (sektor A) Prinamienie Grodno – DBV Charlotenburg
12:40 (sektor A) PGE Spójnia Stargard – Wilki Morskie Majbasket
14:00 (sektor B) Dziki Warszawa – Zastal Fatto Zielona Góra
15:20 (sektor B) Prinamienie Grodno – PGE Spójnia Stargard
18:00 (sektor A) Dziki Warszawa – Wilki Morskie Majbasket
19:20 (sektor B) Zastal Fatto Zielona Góra – DBV Charlotenburg
sobota 11 września 2021r.
10:00 (sektor A) PGE Spójnia Stargard – DBV Charlotenburg
11:30 (sektor B) Prinamienie Grodno – Dziki Warszawa
13:00 (sektor C) Zastal Fatto Zielona Góra – Wilki Morskie Majbasket
16:00 (sektor B) PGE Spójnia Stargard – Dziki Warszawa
19:00 (sektor B) Wilki Morskie Majbasket – DBV Charlotenburg
19:00 (sektor C) Prinamienie Grodno – Zastal Fatto Zielona Góra
niedziela 12 września 2021r.
10:00 (sektor B) PGE Spójnia Stargard – Zastal Fatto Zielona Góra
11:30 (sektor C) Dziki Warszawa – DBV Charlotenburg
13:00 ( sektor B) Prinamienie Grodno – Wilki Morskie Majbasket

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

Komentarze