Nasze dziewczęta w ostatnim spotkaniu rozgrywek ligowych, poniosły pierwszą porażkę w tegorocznych rozgrywkach u14k.

W spotkaniu decydującym o zajęciu pierwszego miejsca w tegorocznych rozgrywkach u14k, nasze dziewczęta w wyjazdowym spotkaniu przeciwko ekipie KSKK VI LO Koszalin musiały uznać wyższość przeciwniczek, przegrywając pierwsze spotkanie w tegorocznych rozgrywkach 68:59 ( 9:8; 27:13; 23:12; 19:26 ). Najwięcej punktów dla Wilczyc zdobyły Weronika Starościk 19 ( 1×3 punkty ) oraz Aleksandra Zięba 18 ( 1×3 ).

Mimo porażki, nasze dziewczęta zakończyły rozgrywki wojewódzkie na I miejscu. Stało się tak dlatego iż w pierwszym spotkaniu rozegranym w Szczecinie nasze dziewczęta wygrały 18 punktami – 64:46. Przegrywając w rewanżu 9, zajęły I miejsce w lidze zachodniopomorskiej, dzięki lepszemu bilansowi zdobytych punktów w spotkaniach bezpośrednich.

Statystyki ze spotkania z KSKK VI LO Koszalin

KSKK VI LO Koszalin

2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
00000000

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
4Justyna Ilas22130.3331211
6Wiktoria Łotarewicz000003-30
7Aleksandra Zięba 61350.6003518
9Wiktoria Pawłowska000004-40
13Weronika Starościk418130.6154419
17Agata Wilczewska10020.0002-32
23Julia Suchy00000000
24Dominika Matus20000114
28Martyna Stępień000001-10
77Martyna Prychitko00000000
98Martyna Guz110004-25
 Suma16512230.52223-159

Trener: Adrian Licht

Nasze dziewczęta w marcu przystąpią do rozgrywek strefowych z województwem wielkopolskim. Pierwszym etapem tych rozgrywek, będzie dwumecz z 4 ekipą z wielkopolski. W przypadku zwycięstwa, nasz zespół rozegra turniej finałowy rozgrywek strefowych, który ustali kolejność awansu do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski młodziczek.

Poniżej krótka fotogaleria z przebiegu spotkania w Koszalinie.

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

Komentarze