mecenat pm szczecinNiezmiernie nam miło poinformować iż I Memoriał im. Maksymiliana Dunsta, organziowany przez nasz klub w dniach 27-29 maja 2016r. dla chłopców z rocznika 2004 i mł. otrzymał Mecenat Miasta Szczecin. Otrzymanie Mecenatu Miasta Szczecin dla naszej imprezy, podnosi rangę całej imprezy oraz sprawia iż zmagania młodych zawodników w czasie trwania turnieju są popierane oraz przez Gminę Miasto Szczecin

 

 

Poniżej certyfikat potwierdzajacy przyznanie Mecenatu Miasta Szczecin dla I Memoriału i Maksymiliana Dunsta.

mecenat ms

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook