Kormoran Sierakow - zwyciężca I edycji turniejuZawodnicy Kormorana okazali się najlepsi w zakończonym w niedzielę 29 maja I Memoriale im. Maksymiliana Dunsta w Szczecinie. Mimo iż po pierwszych dwóch piątkowych spotkaniach w grupie zespół z Sierakowa miał na koncie dwie porażki i zajmował po I dniu ostatnie miejsce w tabeli grupy A, to od soboty odniósł komplet zwycięstw i zwyciężył w całym turnieju. Srebro dla Zastalu Zielona Góra a brąz dla jednego z gospodarzy turnieju – Wilków Morskich SP 35 Szczecin.

Czwarte miejsce po przegraniu „małego finału” przypadło ekipie GKK Hanza Gdańsk.  

Najbardziej zaciętym spotkaniem ostatniego dnia okazało się spotkanie o 5 miejsce, w którym spotkały się ekipy Prinemanie SDIUSOR No 7 Grodno i drugiego gospodarza turnieju Wilków Morskich SP 16 Szczecin. Po pełnym dramaturgii spotkaniu, w którym nie brakowało zwrotów akcji oraz pomyłek sędziowskich minimalnie lepsi okazali się zawodnicy z Grodna, zwyciężając w samej końcówce spotkania 35:32.
W meczu o 7 miesjce Sudety Jelenia Góra, które poprzez „układ trójkowy” nie zakwalifikowały się do pierwszej czwórki pokonały ekipę City Basket Berlin wspomaganą na skutek problemów kadrowych dziewczętami z Wilków Morskich, którym serdecznie dziękujemy za pomoc przy sprawnym przebiegu turnieju.

Kolejność końcowa I Memoriału im. Maksymiliana Dunsta:
1.    Kormoran Sieraków
2.    Zastal Zielona Góra
3.    Wilki Morskie SP 35 Szczecin
4.    GKK Hanza Gdańsk
5.    Prinemanie SDIUSOR No 7 Grodno
6.    Wilki Morskie SP 16 Szczecin
7.    Sudety Jelenia Góra
8.    City Basket Berlin

Wszystkim zespołom uczestniczącym oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników a wszystkim osobom pomagającym za sprawne przeprowadzenie zawodów.

Darowizna na cele statutowe na rzecz Wilków Morskich !

Wpłacając darowiznę na rzecz naszego klubu odliczysz sobie od podatku dochodowego od 6 do 10% !

Wilki Morskie działają w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dzięki temu kwota darowizny (dokonanej przelewem) może być odliczona od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym (PIT-37 lub PIT-36).

Dowiedz się więcej...

Sponsorzy i partnerzy

Początek strony
facebook