Nie udała się naszym młodzikom inauguracja rozgrywek nowego sezonu. W pierwszym spotkaniu sezonu 2019/2020 nasi zawodnicy wysoko ulegli drugiej ekipie PGE Spójni Stargard 47:81 ( 10:17, 9:29, 10:22; 18:13 ).  Nasi zawodnicy tylko na początku meczu utrzymywali wynik w okolicach remisu. Od połowy I kwarty uwidoczniła się przewaga zawodników Spójni, którzy ostatecznie okazali się lepsi od Wilków.

Statystyki z niedzielnego spotkania.

PGE Spójnia II Stargard

2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
00000000

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
4Krzysztof Gański00140.2500-21
5Oliwier Poterski11020.000005
6Rafał Panasiuk20000024
7Jakub Kryzan10120.5003-23
8Mikołaj Łoziński00120.500001
9Michał Bujek20020.0003-34
10Jakub Kozłowski10000012
11Szymon Bujek10000012
12Antoni Majcherek20140.2501-15
13Mateusz Dąbrowski 500000510
14Maciej Dębicki00120.5005-51
13Cezary Siergiej30340.750329
 Suma1818220.36415-247

Trener/Asystent trenera: Andrzej Kanigowski

Następne spotkanie nasz zespół rozegra dopiero w grudniu, gdyż w październiku i listopadzie w rozgrywkach młodzików nastąpi przerwa spowodowana rozgrywkami kadr wojewódzkich.

Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji z niedzielnego spotkania autorstwa Pawła Kryzana.

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim