Wilki Morskie Szczecin’

Ligi
2003 chłopcy, Finały MP kadetów ( u16m ), kadeci (u16m) - strefa, Kadet ( u16m ) gr. A, Półfinały MP kadetów (u16m)
Sezony
2018/2019
Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

Półfinały MP kadetów (u16m)

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
1363020116635
2352122319825
33412190198-8
43303181233-52

Finały u16m gr. B

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
1352124420737
235212252187
33412198217-19
43412197222-25

Kadeci (u16m) - strefa

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
1101882768630138
2101773808639169
3101773777648129
4101555673702-29
5101337656738-82
60000000

Kadeci gr.A

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
1101991949580369
2101991911462449
3101446608700-92
4101446708780-72
5101446619849-230
61010010486910-424

Sztab trenerski

Trener

Adam Sell

(Narodowość : Polska)
Trener

Andrzej Kanigowski

(Narodowość : Polska)

Zawodnik

ZawodnikMMs2c3c1c1o1%FPkt1C/M2C/M3C/MF/MINDEXPKT/MWrostWaga
Michał Grzeszak2116125434710.479352961.625.950.191.674.3314.10194-
Igor Drozdowski15981337760.487182082.475.400.201.204.2713.87187-
Wiktor Paczkowski2218120124560.429562671.095.450.052.552.5912.14204-
Kacper Kaźmierski2110732121360.583252301.003.481.001.193.5710.95185-
Aleksander Wiśniewski2120383730440.682292171.431.811.761.382.9510.33186-
Jakub Stupnicki209721320350.571142031.003.600.650.703.8010.15--
Jakub Koralewski2217632018320.563392040.822.860.911.772.189.27188-
Maksym Kołodziej191855179150.600491700.472.890.892.581.378.95179-
Maksym Gerszkow2103088190.42137920.381.430.381.76-0.104.38183-
Miłosz Kicki2233461100.10018870.051.550.270.820.643.95198-
Jakub Sucharski1913602110.18214740.111.890.000.740.793.89194-
Dawid Adamski226176570.71432570.230.770.271.45-0.272.59178-
Szymon Białek13182340.75011250.230.620.150.850.081.92180-
Aleksander Stacherzak4020020.000240.000.500.000.50-0.501.00--
Piotr Stanecki7010040.000720.000.140.001.00-1.430.29--