Wilki Morskie Szczecin

Ligi
młodziczki (u14k) - strefa, Młodziczki (u14k)
Sezony
2018/2019, 2019/2020
Stadion

Sezon 2018/2019 -dziewczęta rocznik 2005 i mł – Trener Adrian Licht
Sezon 2019/2020 -dziewczęta rocznik 2006 i mł – Trener Adrian Licht

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

młodziczki (u14k)

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
181571624368256
271361547299248
37925317485-168
46824292395-103
56606267500-233

Sztab trenerski

Trener

Adrian Licht

(Narodowość : Polska)

młodziczki (u14k)

RankZawodnikMMs2c3c1c1o1%FPkt1C/M2C/M3C/MF/MINDEXPKT/MWrost
1Weronika Starościk87831636650.554172504.5010.382.002.1311.1331.25162
2Aleksandra Zięba8037912420.286171131.504.631.132.131.3814.13172
3Justyna Ilas833668140.5719981.004.500.751.134.3812.25180
4Martyna Guz8620310230.43516591.252.500.382.000.507.38162
5Agata Wilczewska80161280.25014370.252.000.131.75-0.134.63174
6Martyna Prychitko84100370.4299230.381.250.001.130.002.88176
7Wiktoria Łotarewicz8760580.62512170.630.750.001.50-0.502.13162
8Dominika Matus5350000.0004100.001.000.000.800.202.00170
9Martyna Stępień8650140.2507110.130.630.000.88-0.501.38165
10Julia Suchy8230000.000560.000.380.000.63-0.250.75175
11Wiktoria Pawłowska7210000.0001720.000.140.002.43-2.290.29170
12Malwina Licht4000000.000100.000.000.000.25-0.250.00152