Wilki Morskie Szczecin

Ligi
młodziczki (u14k) - strefa, Młodziczki (u14k)
Sezony
2018/2019, 2019/2020
Stadion

Sezon 2018/2019 -dziewczęta rocznik 2005 i mł – Trener Adrian Licht
Sezon 2019/2020 -dziewczęta rocznik 2006 i mł – Trener Adrian Licht

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

młodziczki (u14k)

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
13630224123101
2231113210527
3231194134-40
4220283126-43
511014287-45

Sztab trenerski

Trener

Adrian Licht

(Narodowość : Polska)

młodziczki (u14k)

RankZawodnikMMs2c3c1c1o1%FPkt1C/M2C/M3C/MF/MINDEXPKT/MWrost
1Weronika Starościk322477140.5005762.338.002.331.678.6725.33162
2Aleksandra Zięba301676280.2148592.005.332.332.67-0.3319.67172
3Justyna Ilas32161331.0003381.005.330.331.005.6712.67180
4Martyna Guz3270360.5001171.002.330.000.332.005.67162
5Agata Wilczewska3060120.5007130.332.000.002.33-0.334.33174
6Dominika Matus1120000.000040.002.000.000.002.004.00170
7Martyna Prychitko3120221.000260.670.670.000.670.672.00176
8Martyna Stępień3320120.500350.330.670.001.00-0.331.67165
9Wiktoria Łotarewicz3310240.500440.670.330.001.33-1.001.33162
10Julia Suchy3110000.000120.000.330.000.330.000.67175
11Malwina Licht3000000.000000.000.000.000.000.000.00152
12Wiktoria Pawłowska3000000.000500.000.000.001.67-1.670.00170