Wilki Morskie Szczecin

Ligi
młodziczki (u14k) - strefa, Młodziczki (u14k)
Sezony
2018/2019, 2019/2020
Stadion

Sezon 2018/2019 -dziewczęta rocznik 2005 i mł – Trener Adrian Licht
Sezon 2019/2020 -dziewczęta rocznik 2006 i mł – Trener Adrian Licht

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

młodziczki (u14k)

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
161260466270196
26824287386-99
34731312156156
45723247310-63
55505228418-190

Sztab trenerski

Trener

Adrian Licht

(Narodowość : Polska)

młodziczki (u14k)

RankZawodnikMMs2c3c1c1o1%FPkt1C/M2C/M3C/MF/MINDEXPKT/MWrost
1Weronika Starościk65621425440.568111914.1710.332.331.8311.8331.83162
2Aleksandra Zięba602889370.24313891.504.671.332.170.6714.83172
3Justyna Ilas632937110.6367741.174.830.501.174.6712.33180
4Martyna Guz6412010230.4359341.672.000.001.500.005.67162
5Agata Wilczewska60120260.33311260.332.000.001.83-0.174.33174
6Wiktoria Łotarewicz6550580.6259150.830.830.001.50-0.332.50162
7Martyna Prychitko6360250.4009140.331.000.001.50-0.672.33176
8Dominika Matus3230000.000260.001.000.000.670.332.00170
9Martyna Stępień6650140.2505110.170.830.000.83-0.331.83165
10Julia Suchy6130000.000360.000.500.000.500.001.00175
11Wiktoria Pawłowska6110000.0001320.000.170.002.17-2.000.33170
12Malwina Licht3000000.000000.000.000.000.000.000.00152