Wilki Morskie Szczecin

Ligi
2004 chłopcy, Kadet ( u16m ) gr.B
Sezony
2018/2019, 2019/2020
Stadion

Sezon 2018/2019 – chłopcy z rocznika 2004 i mł. – Trener Paweł Dzierba
Sezon 2019/2020 – chłopcy z rocznika 2004 i mł. Trener Czesław Daś

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

kadeci (u16m) gr.B

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
1484033426173
2583236929574
33303176233-57
42202106196-90

Sztab trenerski

Trener

Czesław Daś

(Narodowość : Polska)

kadeci (u16m) gr.B

RankZawodnikMMs2c3c1c1o1%FPkt1C/M2C/M3C/MF/MINDEXPKT/MWrost
1Szymon Wójtowicz2265221.0002291.003.002.501.005.5014.50166
2Karol Kankowski22100290.22210221.005.000.005.00-2.5011.00184
3Michał Sosnowski22608130.6158204.003.000.004.000.5010.00176
4Oliwier Jaćkowski2251120.5005140.502.500.502.500.507.00172
5Mateusz Bartnicki2021040.000470.001.000.502.00-2.503.50170
6Stanisław Pastusiak1110000.000520.001.000.005.00-4.002.00185
7Filip Dejer2100280.250721.000.000.003.50-5.501.00175
8Mikołaj Waśniewski2100000.000200.000.000.001.00-1.000.00165
9Dionizy Polikowski0000000.000000.000.000.000.000.000.00183
10Mateusz Dzida1000000.000000.000.000.000.000.000.00160
11Jakub Jędraszek2000000.000100.000.000.000.50-0.500.00162
12Bartosz Wojciechowski1000020.000200.000.000.002.00-4.000.00175
13Michał Łubiński0000000.000000.000.000.000.000.000.00182
14Bartosz Matecki0000000.000000.000.000.000.000.000.00188
15Rafał Papis2000000.000100.000.000.000.50-0.500.00173
16Kamil Żygłowicz0000000.000000.000.000.000.000.000.00168