Wilki Morskie Szczecin

Ligi
2004 chłopcy, Kadet ( u16m ) gr.B
Sezony
2018/2019, 2019/2020
Stadion

Sezon 2019/2020 – chłopcy z rocznika 2004 i mł. Trener Czesław Daś
Sezon 2018/2019 – chłopcy z rocznika 2004 i mł. – Trener Paweł Dzierba

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

kadeci (u16m) gr.B

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
110178271065456
2101555559569-10
311144766263527
491236574647-73

Sztab trenerski

Trener

Czesław Daś

(Narodowość : Polska)

kadeci (u16m) gr.B

RankZawodnikMMs2c3c1c1o1%FPkt1C/M2C/M3C/MF/MINDEXPKT/MWrost
1Szymon Wójtowicz9944299160.563141841.004.893.221.566.7820.44166
2Karol Kankowski9954135580.603301463.896.000.113.334.1116.22184
3Oliwier Jaćkowski992735150.33318680.563.000.332.000.787.56172
4Stanisław Pastusiak7715210270.37020461.432.140.292.86-1.436.57185
5Mikołaj Poreda64838160.50016331.331.330.502.67-0.835.50190
6Michał Sosnowski6310010170.58822301.671.670.003.67-1.505.00176
7Filip Woźniak3050020.0002100.001.670.000.670.333.33185
8Mateusz Bartnicki60421110.09111150.170.670.331.83-2.332.50170
9Filip Dejer81802100.20017180.251.000.002.13-1.882.25175
10Bartosz Wojciechowski8070040.0002140.000.880.000.250.131.75175
11Dionizy Polikowski6340070.000480.000.670.000.67-1.171.33183
12Mikołaj Waśniewski6110010.000320.000.170.000.50-0.500.33165
13Mateusz Dzida1000000.000000.000.000.000.000.000.00160
14Jakub Jędraszek2000000.000100.000.000.000.50-0.500.00162
15Michał Łubiński2000000.000100.000.000.000.50-0.500.00182
16Bartosz Matecki6100000.000200.000.000.000.33-0.330.00188
17Rafał Papis2000000.000100.000.000.000.50-0.500.00173
18Kamil Żygłowicz0000000.000000.000.000.000.000.000.00168