Wilki Morskie Szczecin

Ligi
2004 chłopcy, Kadet ( u16m ) gr.B
Sezony
2018/2019, 2019/2020
Stadion

Sezon 2019/2020 – chłopcy z rocznika 2004 i mł. Trener Czesław Daś
Sezon 2018/2019 – chłopcy z rocznika 2004 i mł. – Trener Paweł Dzierba

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

kadeci (u16m) gr.B

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
17126150443371
28113553649442
371034393429-36
46824380457-77

Sztab trenerski

Trener

Czesław Daś

(Narodowość : Polska)

kadeci (u16m) gr.B

RankZawodnikMMs2c3c1c1o1%FPkt1C/M2C/M3C/MF/MINDEXPKT/MWrost
1Szymon Wójtowicz6627189160.56361171.504.503.001.006.8319.50166
2Karol Kankowski6629115330.45523762.504.830.173.830.6712.67184
3Oliwier Jaćkowski66223280.25013550.333.670.502.171.339.17172
4Stanisław Pastusiak551429210.42915431.802.800.403.00-0.408.60185
5Michał Sosnowski427010150.66716242.501.750.004.00-1.006.00176
6Mikołaj Poreda4363280.25011230.501.500.752.75-1.505.75190
7Filip Woźniak2050000.0002100.002.500.001.001.505.00185
8Mateusz Bartnicki3022060.0007100.000.670.672.33-3.003.33170
9Filip Dejer51402100.20012100.400.800.002.40-2.802.00175
10Dionizy Polikowski3120050.000140.000.670.000.33-1.331.33183
11Bartosz Wojciechowski5030040.000260.000.600.000.40-0.601.20175
12Mikołaj Waśniewski5110010.000320.000.200.000.60-0.600.40165
13Mateusz Dzida1000000.000000.000.000.000.000.000.00160
14Jakub Jędraszek2000000.000100.000.000.000.50-0.500.00162
15Michał Łubiński1000000.000100.000.000.001.00-1.000.00182
16Bartosz Matecki3000000.000000.000.000.000.000.000.00188
17Rafał Papis2000000.000100.000.000.000.50-0.500.00173
18Kamil Żygłowicz0000000.000000.000.000.000.000.000.00168