Wilki Morskie Szczecin

Ligi
Młodzicy ( u14m ), kadeci młodsi (u14m)
Sezony
2018/2019, 2019/2020, 2020/2021
Stadion

kadeci młodsi (u14m)

48

Żak Koszalin

Przegrana

    25 lutego 2021 | 17:00
    Zobacz mecz

    Wilki Morskie Szczecin
    vs
    PGE Spójnia Stargard
    kadeci młodsi (u14m)
    SP 35, 17 marca, 2021
    Zobacz mecz
    EMET Basket Szczecinek
    vs
    Wilki Morskie Szczecin
    kadeci młodsi (u14m)
    , 11 kwietnia, 2021
    Zobacz mecz
    2020
    Liga zachodniopomorska kadetów młodszych (u14m)
    Rocznik 2007 i młodsi - trener Andrzej Kanigowski
    2019
    Liga zachodniopomorska młodzików (u14m)
    Rocznik 2006 i młodsi - trener Andrzej Kanigowski. Zespół zajął 5 miejsce w rozgrywkach wojewódzkich i nie awansował do rozgrywek strefowych z województwem wielkopolskim.
    2018
    Liga zachodniopomorska młodzików (u14m)
    Rocznik 2005 i młodsi - trener Czesław Daś - Zespół zajął 4 miejsce w rozgrywkach wojewódzkich i nie awansował do rozgrywek strefowych z województwem wielkopolskim

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)
    SP 35

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)
    SP 35

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)
    SP 35

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)
    SP 35

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)

    kadeci młodsi (u14m)
    Komentarze

    Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

    kadeci młodsi (u14m)

    PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
    161042488340148
    27925501533-32
    34840365206159
    4473134631036
    55505209520-311

    Sztab trenerski

    Trener

    Andrzej Kanigowski

    (Narodowość : Polska)

    kadeci młodsi (u14m)

    ZawodnikMMs2c3c1c1o1%FPkt1C/M2C/M3C/MF/MINDEXPKT/MWrost
    Filip Woźniak543408140.5719761.606.800.001.805.4015.20196
    Cezary Siergiej541986120.5008681.203.801.601.603.8013.60190
    Mateusz Dąbrowski663418160.5009791.335.670.171.504.3313.17175
    Antoni Majcherek30114250.4006360.673.671.332.002.6712.00159
    Jakub Derucki54710350.6004470.601.402.000.802.809.40156
    Mateusz Gonerko43160260.33311340.504.000.002.750.758.50172
    Julian Drozd621609170.5299411.502.670.001.501.336.83174
    Maciej Dębicki521307140.5006331.402.600.001.201.406.60182
    Antoni Kołodziej52101120.5006240.202.000.201.201.004.80169
    Przemysław Hryniewicz2040000.000180.002.000.000.501.504.00176
    Jakub Kozłowski1010120.500231.001.000.002.00-1.003.00176
    Jan Kowalski3040020.000080.001.330.000.000.672.67157
    Krzysztof Gański4031120.5009100.250.750.252.25-1.252.50160
    Kajetan Huzarski6250230.6678120.330.830.001.33-0.332.00165
    Filip Szymański3220000.000140.000.670.000.330.331.33185
    Oliwier Poterski4020000.000340.000.500.000.75-0.251.00164
    Mikołaj Łoziński5120020.000240.000.400.000.40-0.400.80174
    Jakub Kryzan0000000.000000.000.000.000.000.000.00164
    Andrzej Falęcikowski0000000.000000.000.000.000.000.000.00167
    Szymon Bujek0000000.000000.000.000.000.000.000.00165
    Szymon Mikiciuk0000000.000000.000.000.000.000.000.00169