Wilki Morskie Szczecin

Ligi
Młodzicy ( u14m ), kadeci młodsi (u14m)
Sezony
2018/2019, 2019/2020, 2020/2021
Stadion

kadeci młodsi (u14m)

22 listopada 2020 | 10:00
Zobacz mecz

Wilki Morskie Szczecin
vs
Żak Koszalin
kadeci młodsi (u14m)
SP 35, 29 listopada, 2020
Zobacz mecz
PGE Spójnia Stargard
vs
Wilki Morskie Szczecin
kadeci młodsi (u14m)
, 06 grudnia, 2020
Zobacz mecz
Wilki Morskie Szczecin
vs
EMET Basket Szczecinek
kadeci młodsi (u14m)
SP 35, 10 stycznia, 2021
Zobacz mecz
2020
Liga zachodniopomorska kadetów młodszych (u14m)
Rocznik 2007 i młodsi - trener Andrzej Kanigowski
2019
Liga zachodniopomorska młodzików (u14m)
Rocznik 2006 i młodsi - trener Andrzej Kanigowski. Zespół zajął 5 miejsce w rozgrywkach wojewódzkich i nie awansował do rozgrywek strefowych z województwem wielkopolskim.
2018
Liga zachodniopomorska młodzików (u14m)
Rocznik 2005 i młodsi - trener Czesław Daś - Zespół zajął 4 miejsce w rozgrywkach wojewódzkich i nie awansował do rozgrywek strefowych z województwem wielkopolskim

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)
SP 35

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)
SP 35

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)
SP 35

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)
SP 35

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)

kadeci młodsi (u14m)
Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

kadeci młodsi (u14m)

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
11210977423
2121079718
311017179-8
411017497-23
50000000

Sztab trenerski

Trener

Andrzej Kanigowski

(Narodowość : Polska)

kadeci młodsi (u14m)

ZawodnikMMs2c3c1c1o1%FPkt1C/M2C/M3C/MF/MINDEXPKT/MWrost
Cezary Siergiej11100480.5003244.0010.000.003.007.0024.00190
Filip Woźniak1090240.5000202.009.000.000.009.0020.00196
Mateusz Dąbrowski1180130.3330171.008.000.000.007.0017.00175
Julian Drozd11506100.6002166.005.000.002.005.0016.00174
Maciej Dębicki1030120.500271.003.000.002.001.007.00182
Filip Szymański1120000.000040.002.000.000.002.004.00185
Jakub Kozłowski1010120.500231.001.000.002.00-1.003.00176
Kajetan Huzarski1010000.000220.001.000.002.00-1.002.00165
Mikołaj Łoziński1110020.000220.001.000.002.00-3.002.00174
Antoni Kołodziej1110000.000220.001.000.002.00-1.002.00169
Krzysztof Gański1000000.000400.000.000.004.00-4.000.00160
Przemysław Hryniewicz0000000.000000.000.000.000.000.000.00176
Szymon Mikiciuk0000000.000000.000.000.000.000.000.00169
Oliwier Poterski1000000.000000.000.000.000.000.000.00164
Antoni Majcherek0000000.000000.000.000.000.000.000.00159
Szymon Bujek0000000.000000.000.000.000.000.000.00165
Jakub Kryzan0000000.000000.000.000.000.000.000.00164
Andrzej Falęcikowski0000000.000000.000.000.000.000.000.00167