Wilki Morskie Szczecin

Ligi
kadeci (u15m)
Sezony
2020/2021
Stadion

_

kadeci (u15m)

21 listopada 2020 | 11:00
Hala MOSRiR
Zobacz mecz

Wilki Morskie Szczecin
vs
Pogoń Basket Szczecin
kadeci (u15m)
SP 35, 27 listopada, 2020
Zobacz mecz
Wilki Morskie Szczecin
vs
Energa Kotwica 50 Kołobrzeg
kadeci (u15m)
SP 35, 05 grudnia, 2020
Zobacz mecz
Żak Koszalin
vs
Wilki Morskie Szczecin
kadeci (u15m)
, 12 grudnia, 2020
Zobacz mecz
2020
Liga zachodniopomorska kadetów (u15m)
Rocznik 2006 i młodsi - Trener Andrzej Kanigowski

Wyniki rozgrywek w lidze zachodniopomorskiej kadetów (u15m) w sezonie 2020/2021

kadeci (u15m)
Hala MOSRiR

kadeci (u15m)
SP 35

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
Hala MOSRiR

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
Hala MOSRiR

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
SP 35

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
SP 35

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
Hala MOSRiR

kadeci (u15m)
SP 35

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
SP 35

kadeci (u15m)
Hala MOSRiR

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
SP 35

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
Hala MOSRiR

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

kadeci (u15m)

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
14840458201257
24731466282184
3462235330746
44622297367-70
55505179707-528
63412225228-3
72311231117114

Sztab trenerski

Trener

Andrzej Kanigowski

(Narodowość : Polska)

kadeci (u15m)

RankZawodnikMMs2c3c1c1o1%FPkt1C/M2C/M3C/MF/MINDEXPKT/MWrost
1Cezary Siergiej3318410130.7698583.336.001.332.677.0019.33190
2Filip Woźniak33190160.1675390.336.330.001.673.3313.00196
3Julian Drozd2291120.5002220.504.500.501.004.0011.00174
4Mateusz Dąbrowski331116130.4623312.003.670.331.002.6710.33175
5Filip Szymański2061000.0001150.003.000.500.503.007.50185
6Jakub Kozłowski3061221.0003170.672.000.331.002.005.67176
7Mikołaj Łoziński3061000.0006150.002.000.332.000.335.00174
8Oliwier Poterski1020020.000240.002.000.002.00-2.004.00164
9Maciej Dębicki2140000.000780.002.000.003.50-1.504.00182
10Kajetan Huzarski3130000.000360.001.000.001.000.002.00165
11Przemysław Hryniewicz1010000.000020.001.000.000.001.002.00176
12Krzysztof Gański3020140.250150.330.670.000.33-0.331.67160
13Szymon Bujek1000140.250011.000.000.000.00-2.001.00165
14Antoni Kołodziej3210000.000220.000.330.000.67-0.330.67169
15Szymon Mikiciuk0000000.000000.000.000.000.000.000.00169
16Jakub Kryzan0000000.000000.000.000.000.000.000.00164
17Maciej Maćkowiak0000000.000000.000.000.000.000.000.00172
18Antoni Majcherek0000000.000000.000.000.000.000.000.00159
19Andrzej Falęcikowski2000000.000100.000.000.000.50-0.500.00167