Wilki Morskie Szczecin

Ligi
kadeci (u15m)
Sezony
2020/2021
Stadion

kadeci (u15m)

27 lutego 2021 | 10:00
Zobacz mecz
2020
Liga zachodniopomorska kadetów (u15m)
Rocznik 2006 i młodsi - Trener Andrzej Kanigowski

Wyniki rozgrywek w lidze zachodniopomorskiej kadetów (u15m) w sezonie 2020/2021

kadeci (u15m)
Hala MOSRiR

kadeci (u15m)
SP 35

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
Hala MOSRiR

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
Hala MOSRiR

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
SP 35

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
SP 35

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
Hala MOSRiR

kadeci (u15m)
SP 35

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
SP 35

kadeci (u15m)
Hala MOSRiR

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
SP 35

kadeci (u15m)
Hala MOSRiR

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)

kadeci (u15m)
Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

kadeci (u15m)

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
112241201289598691
212221021338694644
31219758748704
412164893084387
5111656849977-128
61215397411038-297
711110114121413-1001

Sztab trenerski

Trener

Andrzej Kanigowski

(Narodowość : Polska)

kadeci (u15m)

RankZawodnikMMs2c3c1c1o1%FPkt1C/M2C/M3C/MF/MINDEXPKT/MWrost
1Antoni Majcherek301549110.8185513.005.001.331.677.0017.00159
2Cezary Siergiej77311119310.613171142.714.431.572.434.5716.29190
3Filip Woźniak101052415340.441181311.505.200.401.803.4013.10196
4Mateusz Dąbrowski121241521480.438271181.753.420.422.251.089.83175
5Mateusz Gonerko7520012350.34316521.712.860.002.29-1.007.43172
6Maciej Dębicki761712130.15417390.292.430.142.43-1.145.57182
7Julian Drozd11819116220.72713571.451.730.091.181.555.18174
8Jakub Kozłowski4061221.0003170.501.500.250.751.504.25176
9Filip Szymański6072120.5002210.171.170.330.331.173.50185
10Antoni Kołodziej7363240.5008230.290.860.431.140.143.29169
11Mikołaj Łoziński110123360.50014360.271.090.271.270.093.27174
12Jakub Derucki9771331.0006200.330.780.110.670.562.22156
13Jakub Kryzan4040000.000280.001.000.000.500.502.00164
14Jan Kowalski7040690.66710140.860.570.001.43-0.432.00157
15Oliwier Poterski2020020.000340.001.000.001.50-1.502.00164
16Przemysław Hryniewicz8070140.2509150.130.880.001.13-0.501.88176
17Kajetan Huzarski12270040.00019140.000.580.001.58-1.331.17165
18Szymon Bujek1000140.250011.000.000.000.00-2.001.00165
19Krzysztof Gański5020140.250150.200.400.000.20-0.201.00160
20Szymon Mikiciuk1000000.000000.000.000.000.000.000.00169
21Maciej Maćkowiak0000000.000000.000.000.000.000.000.00172
22Andrzej Falęcikowski2000000.000100.000.000.000.50-0.500.00167