Wilki Morskie Szczecin — PGE Spójnia Stargard

Podsumowanie

młodziczki młodsze (u12k) 2025/2026

71-614 Szczecin, Polska
(Kolejka 6)
Wilki Morskie Szczecin
PGE Spójnia Stargard
63 - 16
Wynik spotkania

Wynik

Team1234WynikWynik
Wilki Morskie Szczecin2213181063Wygrana
PGE Spójnia Stargard370616Przegrana

Szczegóły

Data Godzina Liga Sezon Kolejka
28 kwietnia 2026 16:30 młodziczki młodsze (u12k) 2025/2026 Kolejka 6

Hala

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind Punkty
3Gabriela Fidziukiewicz10000012
5Wiktoria Gindelman00020.0001-30
7Alesia Alimova20221.000136
9Pola Janicka10020.0001-22
13Jagoda Rutkowska 60140.2501313
14Julia Chałubińska-Gonerko40020.000028
17Oliwia Michalska20030.0000-14
18Aniela Wójcik600002412
19Barbara Zielińska100002-12
22Zuzanna Roznowska30000306
26Blanka Kędzierska00000000
30Zofia Kuberska00020.0002-40
77Agata Matusiak00000000
90Agata Licht00000000
99Marta Zduńska40000138
 Razem3003170.17614563

Trenerzy

PGE Spójnia Stargard

2c 3c 1c 1o 1% F Ind Punkty
7021001100

Statystyki zespołowe

2c
30
7
3c
0
0
1c
3
2
1o
17
10
1%
0.176
0.200
F
14
11
Ind
5
-10
Punkty
63
16