Energa Kotwica 50 Kołobrzeg — Wilki Morskie Szczecin

młodzicy (u13m) 17 października 2020 - 10:00

Wyniki

Drużyna1234WynikWynik
Energa Kotwica 50 Kołobrzeg1710162366Przegrana
Wilki Morskie Szczecin3121181282Wygrana

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
17 października 2020 10:00 młodzicy (u13m) 2020/2021 1

Podsumowanie

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

Energa Kotwica 50 Kołobrzeg

2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
00000000

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
4Kamil Golczewski00000000
7Aleksander Kujawski10221.000304
8Antoni Kołodziej30221.000238
10Maciej Maćkowiak20000204
11Oliwier Poterski20140.2505-55
16Antoni Majcherek 13300021435
17Oliwier Sosnowski10000012
18Maksymilian Żukowski10020.0002-32
21Filip Rybak10000012
30Krzysztof Gański500003210
45Jakub Kozłowski500003210
 Suma3435100.500221582

Trener: Marek Żukowski