PGE Spójnia SP 3 SMS II Stargard — Wilki Morskie Szczecin

Podsumowanie

młodzicy (u13m) 2021/2022

(11)
Spójnia Stargard II
Wilki Morskie Szczecin
79 - 76
Wynik spotkania

Wyniki

Drużyna1234WynikWynik
PGE Spójnia SP3 SMS II Stargard1824261179Wygrana
Wilki Morskie Szczecin824133176Przegrana

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
3 kwietnia 2022 10:00 młodzicy (u13m) 2021/2022 11

Podsumowanie

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

PGE Spójnia SP3 SMS II Stargard

2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
274132702500

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
2Julian Podborączyński20000114
9Kajetan Kuszko01221.0005-25
13Maciej Wnęk31020.0003-19
17Oliwier Sosnowski40070.0002-58
18Maksymilian Żukowski 1505150.3331935
22Aleksander Zawadzki10000012
27Jakub Dryja000001-10
30Stanisław Kwolek20120.5005-35
34Ksawery Lebdowicz20000204
77Filip Rybak10221.000124
 Łącznie30210300.33321176