Powrót do rozgrywek po przerwie wielkanocnej

W nadchodzący weekend nasze zespoły rozegrają trzy spotkania

Jako pierwsi w piątek 10 kwietnia spotkają się nasze dwa zespoły występujące w kategorii kadeta młodszego (u14m). Pierwszy zespół podejmie naszą drugą ekipę, w której występują tylko młodzicy (u13m). Początek spotkania o godzinie 16:00 na hali SP35 przy ul. Świętoborzyców 40

Natomiast w niedzielę 12 kwietnia na parkiet hali SP35 wybiegną dwa zespoły
O godzinie 11:00 II zespół kadetów młodszych (u14m) podejmie Kotwice Kołobrzeg. Będzie to pierwsze spotkanie tych zespołów w tym sezonie. Po zakończeniu spotkania kadetów mł, swoje pierwsze spotkanie w tegorocznym sezonie rozegrają chłopcy w najmłodszej kategorii żaków (u11m). Będzie to pierwszy mecz naszych najmłodszych adeptów w ich karierze.
Życzymy naszym zawodnikom jak najlepszych występów.