Wilki Morskie Szczecin

Ligi
młodzicy (u13m)
Sezony
2019/2020, 2020/2021
Stadion

_

młodzicy (u13m)

66
22 marca 2021 | 15:30
SP 35
Zobacz mecz
2020
Liga zachodniopomorska młodzików (u13m)
Rocznik 2008 i młodsi - Trener Marek Żukowski
2019
Liga zachodniopomorska młodzików młodszych (u13m)
Rocznik 2007 i młodsi - Trener Andrzej Kanigowski Zespół zakończył rozgrywki na II miejscu w rozgrywkach ligi zachodniopomorskiej - sezon przerwany z powodu Covid 19.
Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

młodzicy (u13m)

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
114281401219564655
214251131474614860
314251131031786245
41422861101971130
514206894290834
614184109591221-262
714162127941012-218
814140142841728-1444
90000000

Sztab trenerski

Trener

Marek Żukowski

(Narodowość : Polska)

młodzicy (u13m)

RankZawodnikMMs2c3c1c1o1%FPkt1C/M2C/M3C/MF/MINDEXPKT/MWrost
1Antoni Majcherek82711317410.415151982.138.881.631.887.7524.75159
2Krzysztof Gański14372230710.423381802.145.140.142.711.7912.86160
3Jakub Kozłowski65242460.66713580.674.000.332.172.509.67176
4Antoni Kołodziej131138815310.484361151.152.920.622.770.698.85169
5Oliwier Poterski1304719290.310441060.693.620.083.38-0.548.15164
6Tomasz Huzarski621907210.33313451.173.170.002.17-0.177.50155
7Maksymilian Żukowski12112503140.21422530.252.080.001.83-0.424.42165
8Andrzej Falęcikowski117171460.66712410.361.550.091.090.733.73167
9Aleksander Kujawski134161551.00022400.381.230.081.690.003.08155
10Maciej Maćkowiak7290350.60013210.431.290.001.86-0.433.00172
11Kacper Wojciechowski6490000.0003180.001.500.000.501.003.00157
12Maciej Wnęk5260130.3338130.201.200.001.60-0.602.60158
13Oliwier Sosnowski13111313150.20016320.231.000.081.23-0.852.46160
14Aleksander Zawadzki1000221.000022.000.000.000.002.002.00154
15Kamil Golczewski2010000.000020.000.500.000.000.501.00155
16Tomasz Lachowski6130000.0001260.000.500.002.00-1.501.00157
17Filip Rybak4220020.000540.000.500.001.25-1.251.00157
18Stanisław Kwolek6220000.000640.000.330.001.00-0.670.67164
19Maksymilian Dębicz2000000.000100.000.000.000.50-0.500.00152