Wilki Morskie Szczecin

Ligi
Ćwierćfinały MP juniorów starszych (u19m), juniorzy starsi (u19m) - strefa, juniorzy starsi (u19m)
Sezony
2020/2021
Stadion

_uu19

Ćwierćfinały MP juniorów starszych (u19m)

14 lutego 2021 | 11:00
Zobacz mecz
2020
Liga zachodniopomorska juniorów starszych (u19)
Rocznik 2002 i młodsi - Trener Adam Sell
Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

juniorzy starsi (u19m)

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
161260467366101
26104249441678
3682444041624
46606346549-203

Ćwierćfinały Mistrzostw Polski juniorów starszych - grupa C

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
1242016315013
22311159163-4
32202139148-9

juniorzy starsi (u19m) - strefa

PozycjaDrużynaMPktWPPzdPst+/-
181680686501185
28135359156625
38124464947440
481026584665-81
58917557726-169

Sztab trenerski

Trener

Adam Sell

(Narodowość : Polska)

juniorzy starsi (u19m)

ZawodnikMMs2c3c1c1o1%FPkt1C/M2C/M3C/MF/MINDEXPKT/MWrost
Aleksander Wiśniewski1111292626320.813281622.362.642.362.554.2714.73186
Michał Grzeszak121172222450.489371721.836.000.173.083.0014.33194
Mateusz Moroń10940721330.636231222.104.000.702.303.3012.20197
Jakub Koralewski1212331518340.529221291.502.751.251.832.3310.75188
Igor Fiedosewicz1032069150.6008670.902.000.600.802.106.70188
Kacper Kaźmierski7110414160.8758462.001.430.571.142.576.57185
Jakub Sucharski128360490.44430760.333.000.002.500.426.33196
Dawid Adamski1031244100.40015400.401.200.401.50-0.104.00178
Maksym Gerszkow12046470.57116300.330.330.501.33-0.422.50183
Igor Drozdowski102907150.4673250.700.900.000.300.502.50187
Szymon Białek9061120.5007160.110.670.110.780.001.78180
Mateusz Koszal9123240.5004150.220.220.330.440.111.67185
Igor Sieradzki4020221.000260.500.500.000.500.501.50193
Michał Chmurzewski2010000.000020.000.500.000.000.501.00185