Piąte zwycięstwo w piątym meczu na parkietach III ligi. Nasi zawodnicy tym razem pokonali będącej na fali ekipę Wiary Lecha Poznań.

W niedzielne przedpołudnie nasi zawodnicy w ramach rozgrywek III ligi podejmowali ekipę Wiary Lecha Poznań, która miała serię 4 zwycięstw z rzędu. Nasi zawodnicy od pierwszych minut narzucili swój styl gry i wyszli na 20 punktowe prowadzenie po pierwszej kwarcie. W następnych częściach spotkania pomimo różnych zabiegów przeciwników, nasz zespół spokojnie kontrolował wynik ostatecznie zwyciężając 96:70 ( 34:14; 16:18; 18:21; 28:17 ). Było to piąte zwycięstwo naszego zespołu w tegorocznych rozgrywkach III ligi.

00000000

Następne spotkanie nasi zawodnicy rozegrają 28 listopada, kiedy to udadzą się do wicelidera rozrywek – zespołu Energi Powiat Pilski.