Miło nam poinformować, iż firma PHU PAX Maszyny od marca br została sponsorem klubu Wilki Morskie Szczecin.

Firma PAX istnieje i działa od 2006 roku od początku prowadząc działalność opartą o kompleksowe doradztwo, profesjonalną sprzedaż oraz instalacje i serwis maszyn do obróbki stali. PAX MASZYNY jest firmą ze 100% polskim kapitałem.
Firma jest generalnym dystrybutorem producentów maszyn: GEKA, BEKAMAK, CMA, DENER, ILERI, ERLO, SAHINLER, KARMAK, ALMI, MPA. Wieloletnia współpraca z dostawcami to liczne referencje sprzedanych maszyn do obróbki stali na terenie całej Polski. Z oferty skorzystało wiele małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjno – usługowych. Łącznie w Polsce od 2006 roku firma sprzedała i zainstalowała ponad 7000 urządzeń i maszyn do obróbki stali. PAX posiada własny magazyn maszyn oraz odpowiednie zaplecze techniczno – magazynowo – biurowe.

PAX PHU Maszyny został sponsorem zespołów klubu we wszystkich kategoriach młodzieżowych wraz z opcją wspierania seniorskiej koszykówki. Umowa podpisana została do końca bieżącego roku z opcją przedłużenia na kolejne lata. Logo firmy będzie się ukazywało na stronie internetowej klubu, we wszystkich mediach społecznościowych prowadzonych przez klub oraz na wszystkich imprezach oraz turniejach organizowanych przez Wilki Morskie Szczecin.

Przekaż 1,5% swojego podatku Wilkom Morskim