W najbliższy weekend w rozgrywkach ligi zachodniopomorskiej zaprezentują się głównie młodzicy (u14), którzy rozegrają aż dwa spotkania. Podopieczni Czesława Dasia w sobotę 24 listopada zagrają awansem mecz z 7 kolejki w Stargardzie ze Spójnią, natomiast w niedzielę 25 listopada w SP16 przy ul. Chobolańskiej podejmą lidera tegorocznych rozgrywek Żaka Koszalin.

Kadeci z rocznika 2003 prowadzeni przez Adama Sella i Andrzeja Kanigowskiego od piątku 23 listopada do niedzieli 25 listopada wyjeżdżają do Rybnika, gdzie rozegrają 5 spotkań w ramach turnieju Rybnik Cup. Wyniki naszego zespołu można śledzić na stronie SMK-u, pod adresem http://www.skm.basketmania.pl/skmwp/4599-2/. Życzymy aby na turnieju, na którym występuje ogólnopolska czołówka w tej kategorii wiekowej nasi kadeci zajęli jak najlepsze miejsce.

Spotkanie 5 kolejki w ramach rozgrywek kadetów gr.A , w którym spotkają się dwa nasze zespoły w związku z udziałem rocznika 2003 w turnieju Rybnik Cup, rozegrane zostanie w najbliższy czwartek 29 listopada na sali SDS.

Juniorzy starsi (u20) prowadzeni przez Zbigniewa Majcherka, w najbliższy poniedziałek 26 listopada rozegrają drugie już w tym sezonie derby Szczecina, podejmując lokalnego rywala King BC Szczecin. Mimo nie najlepszych wyników w tegorocznych rozgrywkach, liczymy iż nasi zawodnicy w spotkaniu derbowym pokażą się z dobrej strony. Początek spotkania na sali SDS o godz. 19:00.

W ten weekend rozpoczynają się również rozgrywki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży czyli Mistrzostwa Polski kadr wojewódzkich. Jako pierwsze zaprezentują się kadry dziewcząt, które w Człuchowie rozegrają turniej o rozstawienie dywizji A. W składzie reprezentacji dziewcząt na tej imprezie występuję nasza zawodniczka – Weronika Starościk z zespołu młodziczek prowadzonego przez Adriana Lichta. Wyniki imprezy można śledzić za pośrednictwem strony PZKosz pod adresem: https://rozgrywki.pzkosz.pl/liga/25/aktualnosci.html. Życzymy udanych wyników Weronice w barwach kadry województwa zachodniopomorskiego. Chłopcy przystąpią do turnieju o rozstawienie w dywizji A od najbliższego piątku 30 listopada.

Przekaż 1,5% swojego podatku Wilkom Morskim