Młodziczki młodsze rozpoczęły w piątek 8 kwietnia zmagania w ramach ligi u12k.

W pierwszym spotkaniu nasze najmłodsze dziewczęta odniosły wysokie zwycięstwo w Stargardzie, pokonując ekipę Spójni 82:23 ( 20:5; 24:3; 28:4; 10:11 ).

Statystyki ze spotkania w Stargardzie

PGE Spójnia Stargard

2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
100380300

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
1Laura Jodkowska10000012
3Alicja Hordyj30000306
4Julia Białas600000612
7Lena Droździk20000024
10Blanka Barańska700001614
11Inga Gruca700002514
12Marta Sobota110010.0001922
14Bianka Kalińska20000114
16Aleksandra Górzyńska00000000
23Patrycja Kolter000001-10
31Myroslava Yeroshkina10221.000034
61Karolina Rezler00000000
 Łącznie400230.66793282

Personel

Następne spotkania nasze dziewczęta rozegrają w weekend po świętach, kiedy to w sobotę 23 kwietnia zagrają w Koszalinie z ekipą KSKK a dzień później w niedzielę 24 kwietnia podejmować będą ekipę KUS-ego Szczecin

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim