W środę 15 stycznia nasze Żaki wybrały się do Koszalina na rewanżowe spotkanie w lidze żaków ( u12m) z tamtejszym Basketem.

W pierwszym spotkaniu rozegranym w Szczecinie 17 listopada 2019r. górą byli nasi zawodnicy wygrywając 80:31. W spotkaniu rewanżowym, górą również były Wilki, wygrywając 87:61 (19:10; 29:18; 18:15; 21:18 ). Najwięcej punktów dla naszej ekipy zdobyli: Rafał Panasiuk 27 oraz Antoni Kołodziej 18.

Statystyki ze spotkania z Basketem wyglądają następująco:

Basket Koszalin

2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
00000000

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
4Kamil Golczewski000001-10
8Antoni Kołodziej90020.0003418
11Oliwier Poterski70040.0005-214
14Maciej Maćkowiak000004-40
16Rafał Panasiuk 130130.33321027
17Oliwier Sosnowski00000000
18Maksymilian Żukowski20000204
23Dominik Pietras000002-20
25Andrzej Falęcikowski40000408
30Maksymilian Dębicz10020.0004-52
41Krzysztof Gański20360.5005-37
45Jakub Kozłowski21000217
 Suma4014170.23534-287

Trener: Marek Żukowski

Następne spotkanie Żaki rozegrają w sobotę 25 stycznia, a przeciwnikiem będzie niepokonana do tej pory ekipa PGE Spójni I Stargard

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

Komentarze