Druga wygrana żaczek

We wtorek 19 maja swoje drugie spotkanie w tegorocznych rozgrywkach u11k, rozegrały nasze dziewczęta. Podejmowały one Kusego Szczecin.

Spotkanie od początku było bardzo wyrównane, a żaden z zespołów nie mógł wypracować sobie większej niż 10 punktów przewagi. Do przerwy na prowadzeniu były Wilczyce. Jednak w drugiej połowie walka kosz za kosz trwała do samego końca regulaminowego czasu, który nie wyłonił zwyciężcy i potrzebna była dogrywka. Dodatkowe 5 minut nasze zawodniczki zagrały perfekcyjnie i wygrały tą część spotkania 10:2 a całe spotkanie 47:39 (13:10; 10:9; 1:4; 13:14; d.10:2). Tym samym w swoim drugim występie w tym sezonie, nasze dziewczęta odniosły drugie zwycięstwo.
Statystyki indywidualne spotkania:

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind Punkty
1Alicja Wejman00000000
9Agata Licht00020.0002-40
11Blanka Dolecka 616140.4292321
13Anna Kruk00000000
15Natalia Jurczyk10000012
19Barbara Zielińska10020.0004-52
23Nadia Mazur00000000
25Kalina Olkowska10000012
26Blanka Kędzierska50020.0002110
30Zofia Kuberska30060.0000-36
35Liliana Depko00020.0004-60
67Vladyslava Kebich00000000
70Maja Soroka10240.500104
 Razem1818320.25015-1247

Trenerzy

Kusy Szczecin

2c 3c 1c 1o 1% F Ind Punkty
13341601900

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania