Herkules Białogard — Wilki Morskie Szczecin

Podsumowanie

kadeci (u15m) 2022/2023

(kolejka 5)
Herkules Białogard
Wilki Morskie Szczecin
78 - 99
Wynik spotkania

Wyniki

Drużyna1234WynikWynik
Herkules Białogard2211222378Przegrana
Wilki Morskie Szczecin2430261999Wygrana

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
26 listopada 2022 12:00 kadeci (u15m) 2022/2023 kolejka 5

Podsumowanie

Przekaż 1,5% swojego podatku Wilkom Morskim

Herkules Białogard

2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
34241902200

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
4Łukasz Wymysłowski000001-10
5Gustaw Uchacz000003-30
10Jakub Kozłowski 1137100.70021638
17Oliwier Sosnowski00000000
18Maksymilian Żukowski70030.0005-114
23Mateusz Wymysłowski10130.3331-13
24Andrzej Falęcikowski32020.0005-212
30Krzysztof Gański130460.66731230
33Stanisław Kwolek10000012
 Łącznie36512240.500202199

Personel