Wilki Morskie II Szczecin — Pogoń Basket II Szczecin

Podsumowanie

kadeci młodsi (u14m) 2025/2026

ul. Świętoborzyców 40, 71-665 Szczecin
(Kolejka 10)
Wilki Morskie II Szczecin_u14m
Pogoń Basket II Szczecin
34 - 86
Wynik spotkania

Wynik

Team1234WynikWynik
Wilki Morskie II Szczecin9613634Przegrana
Pogoń Basket II Szczecin2329161886Wygrana

Szczegóły

Data Godzina Liga Sezon Kolejka
8 marca 2026 09:00 kadeci młodsi (u14m) 2025/2026 Kolejka 10

Hala

Wilki Morskie II Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind Punkty
6Iwo Puchniarski00240.5002-22
12Piotr Tomczyk000001-10
13Filip Białek30000126
14Dawid Szucki00140.2500-21
17Maksymilian Lewandowski20150.2002-35
21Antoni Mazurek10111.000203
24Hubert Ciechomski 31280.2502-211
30Krzysztof Ossowski10010.0001-12
54Aleksander Górnik10270.2860-24
 Razem1119300.30011-1134

Trenerzy

Pogoń Basket II Szczecin

2c 3c 1c 1o 1% F Ind Punkty
38241502200

Statystyki zespołowe

2c
11
38
3c
1
2
1c
9
4
1o
30
15
1%
0.300
0.267
F
11
22
Ind
-11
11
Punkty
34
86