Spójnia Stargard – Wilki Morskie Szczecin

Juniorzy ( u18m ) 21 października 2018 - 13:00

Wyniki

Drużyna1234WynikWynik
PGE Spójnia Stargard1722142376Wygrana
Wilki Morskie Szczecin1416111152Przegrana

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
21 października 2018 13:00 Juniorzy ( u18m ) 2018/2019 2

Podsumowanie

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

PGE Spójnia Stargard

2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
00000000

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
4Jakub Koralewski10111.0003-13
5Dawid Adamski00120.5002-21
6Mateusz Moroń11221.000137
7Julian Papież10010.0001-12
8Maksym Kołodziej00441.000314
11Miłosz Kicki01000103
12Aleksander Wiśniewski 220003110
13Michał Grzeszak30280.2504-58
14Maksymilian Gawron20120.500115
15Wiktor Paczkowski21250.4004-29
 Łącznie12513250.52023-552

Trener: Adam Sell
Trener/Asystent trenera: Andrzej Kanigowski